ТОП магазини

Пропозиції

Торгові центри

Переглянути всі магазини
Запоріжжя

Запоріжжя: Туризм, шопінг та набагато більше

Запоріжжя - один із найбільших культурних, промислових та адміністративних центрів Південної України. Розвинене машинобудування, чорна та кольорова металургія, хімічна та будівельна промисловість роблять це місто одним з важливих промислових міст України. Знайти Запоріжжя на карті України дуже легко. Вам потрібно лише слідкувати за річкою Дніпро, на якій побудовано місто. Запорізька область не дарма посідає таке важливе становище у структурі України. Вона знаходиться на місці перетину транспортно-комунікаційних коридорів, які з'єднують між собою південь України, західні та центральні регіони. Населення Запоріжжя складає 743 113 чоловік. Клімат в місті досить приємний. Погода у Запоріжжі поблажлива. Середня річна температура складає 11,1 градус за Цельсієм.

 

Історія Запоріжжя дуже багата на важливі історичні події. Місто було засновано у 952 році. У той час на території міста знаходились переправи через Дніпро. У 15-17 століттях територія міста входила до складу Запорожжя. Це був край вільних запорозьких козаків, які боролися за незалежність України. На території сучасного міста була розташовано перша та єдина Січ - Хортицька. Сама ця територія довгий час слугувала базою запорозьким козакам для здійснення набігів на польські та кримські володіння. У 1770 році на місці сучасного Запоріжжя збудовано Олександрівську фортецю. Тож на території Запоріжжя існує безліч цікавих місць, які вражають своєю історією. 

 

Запорозькі козаки відіграли велику роль у формуванні не тільки Запоріжжя, а й української держави в цілому. Вони боролися за національну ідею, та були силою, яку намагалися приборкати тогочасні держави-імперії. Історична спадщина того періоду залишила свій відбиток на усій території Запоріжжя. Тож ви можете знайти усі історичні міста, використовуючи карту Запоріжжя. Однією з найбільших історичних пам'яток являється острів Хортиця. Кожен мешканець Запоріжжя або гість місця має відвідати його. А перелік усіх великих торговельних центрів ви можете знайти на нашому порталі Tiendeo.

 

Запоріжжя: карта покупок

Діловий та культурний центр Запоріжжя знаходиться на лівому боці Дніпра. Саме тут зібрано усі найбільші торговельні та торгово-розважальні центри міста. Перш за все вам потрібно знайти проспект Соборний - це центральна вулиця міста і саме на ній та поряд із нею знаходиться більшість торговельних центрів Запоріжжя.

 

До найпопулярніших торговельних центрів відносяться: City Mall, Palladium Plaza, Avrora, Haharin та Афіна Palace. У цих торговельних центрах розташовано безліч сучасних магазинів брендового одягу, електроніки та парфумерії. До числа найбільш популярних магазинів одягу відносяться: O'stin, LC Waikiki, Oodji, Voronin та Арес. Серед парфумерних та косметичних магазинів мають попит: Kupalynka, Лотос, Prostor та Клевер. А улюбленими магазинами електроніки у Запоріжжі є: MOYO, Фокстрот, Brain та Eldorado.

 

Знижки та спеціальні пропозиції від цих відомих ритейлерів та інших магазинів ви легко зможете знайти на нашому порталі Tiendeo. З нами ваш шопінг стане набагато приємнішим. Гарних покупок!