Пропозиції Samsung

Розміщено вчора
Переглянути

Samsung пропозиції

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Samsung) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші інтернет-магазини Побутова техніка та Електроніка

Samsung, усі пропозиції у вас під рукою

Samsung - один із лідерів виробництва усіх типів побутової електроніки. Дізнайтесь актуальні новини про акції та знижки від Samsung на нашому порталі.

Про компанію Samsung

Корпорація Samsung це південно-корейська транснаціональна компанія, яка складається з безлічі дочірніх підприємств, найвідомішим з яких є Samsung Electronics.

Samsung Electronics - це виробник побутової техніки, телекомунікаційного обладнання, а також відео та аудіопристроїв. До переліку товарів Samsung входять сотні видів техніки починаючи з відомих смартфонів Samsung і закінчуючи кондиціонерами.

Найбільшу популярність компанії забезпечують фірмові телефони, смартфони та планшети. Такі моделі, як Samsung Galaxy: S3, S4, S5, S6, GT, Note, Duos і Galaxy Tab відомі у всьому світі й користуються великою популярністю.

Samsung в Україні
Перше представництво Samsung Electronics в Україні було засновано ще в 1996 році. Вже з перших років свого існування в Україні компанія Samsung показала, що вона має стати лідером на українському ринку електроніки. Перші позиції Samsung в України відзначаються багатьма винагородами, які отримала компанія за 22 роки перебування в Україні. Перелік магазинів Samsung ви можете знайти на нашому порталі. А також ми познайомимо вас із найсвіжішими акціями від Samsung!

Товари Samsung
Samsung пропонує широкий асортимент товарів. З мобільних пристроїв це планшети, смартфони й смарт-годинник. Найпопулярніші моделі смартфонів Galaxy: S3, S4, S5, S6, GT, Note, Duos користуються великою популярністю у всьому світі та успішно конкурують з Apple Iphone.

На офіційному сайті Samsung в Україні представлені також інші категорії товарів. У каталозі продукції можна побачити лінійку телевізорів, побутову техніку (холодильники, пилососи, пральні машини й мікрохвильові печі), фото, відео та аудіотехніку.

Особливою популярністю зараз користуються домашні кінотеатри Samsung, Blu Ray програвачі та акустика.

Деякі кінотеатри використовують технологію Samsung Gear VR для показів короткометражних фільмів, занурюючи відвідувачів в віртуальну реальність.

Акції та знижки від Samsung

Компанія Samsung регулярно проводить акції та знижує ціни на свої товари. На сайті компанії представлені актуальні дані про знижки, новинки та лідерів продажів. Також на сайті Samsung Ukraine можна подивитися останні відео огляди нових надходжень.

Послуги Samsung
Фірмові магазини Samsung пропонують своїм покупцям ряд послуг, серед них: налагодження операційної системи, встановлення та налаштування додатків, співробітники магазину також допоможуть вам під'єднати й налаштувати аксесуари та периферійне устаткування, перенести важливу інформацію на новий пристрій і просто усунути неполадки.

Дізнайтесь більше про роботу фірмових магазинів Samsung на офіційному сайті компанії!

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення