Дитячий одяг Весна-Лiто -30% Chicco

4 днів
Переглянути

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Chicco) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Дитячі товари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Дитячі товари в місті ваше місто

Chicco, усі пропозиції у вас під рукою

Дитячі товари, іграшки та якісний одяг в каталозі Chicco на нашому порталі. Дізнавайся першим про акційні пропозиції та знижки від Chicco!

Про бренд Chicco

Компанія Сhicco народилась у 1958 році в італійському містечку Комо. Чому саме народилась? Тому, що ідея ії створення прийшла П'єтру Кателлі тоді, коли народився його перший син - Енріко. Асортимент дитячих товарів на італійському ринку тоді ще був досить сірий та одноманітний, а П'єр хотів для свого сина купити все найкраще! Оскільки найкраще він так і не зміг знайти, народилась ідея створити новий бренд, який буде виготовляти яскраві та різноманітні товари для малюків.

З того часу пройшло 60 років, і холдинг компаній Arstana (до якого входить бренд Сhicco) став найбільшим у світі виробником продукції для материнства та дитинства. Сhicco може похвалитись найбільшим асортиментом товарів - від одежі і іграшок, до техніки, що значно полегшує процес догляду за маленькою дитиною, наприклад, радіо-няня. Окремо хочемо виділити товари, що сприяють розвитку інтелектуальних здібностей дитини.

До холдингу Artsana входить 16 великих лабораторій, які співпрацюють з найкращими університетами світу, що відкривають нові можливості для бренду Сhicco та досліджують потреби та особливості дітей на різних етапах розвитку.

Сhicco використовує комплексний підхід у розробці товарів для кожного етапу розвитку дитини. Це дає змогу охопити всі потреби батьків і дітей, врахувавши підводні камені та різні нюанси. Прийшовши у магазин Сhicco, Ви можете купити повний комплект товарів, які необхідні Вашій дитині саме зараз - це секрет успіху Сhicco!

Магазини Chicco є у найбільших містах України. Тільки у Києві вже відкрито 7 магазинів Сhicco, один з яких це Chicco Outlet, де завжди можна знайти необхідні товари з попередніх колекцій за найкращими цінами! Адресу магазинів Chicco у вашому місті та графік їх роботи можна знайти на офіційному сайті Chicco та на нашому інформаційному порталі.

І не забувайте про те, що продукція Chicco доступна для замовлення онлайн на офіційному сайті інтернет-магазину Chicco в Україні. Зручні умови доставки та оплати, регулярні знижки та нові колекції - тепер не потрібно їхати до магазину Chicco тільки, щоб подивитись, які товари зараз є у наявності!

Цінова політика Сhicco розрахована на середній клас, але в період розпродажів та святкових знижок можна купити товари Сhicco за більш ніж доступною ціною. Дізнавайся першим про акційні пропозиції та знижки від Chicco на нашому порталі Tiendeo!

Школа мам Chicco та інші соціальні проекти

Школа мам - це авторський проект Chicco, який допомагає жінкам засвоїти найважливішу професію у їхньому житті - професію матері! Заняття в Школі мам Chicco подарують Вам безліч важливої ​​інформації про вагітність, пологи, грудне вигодовування і життя з малюком. Лекції проходять у Києві, як правило, 2 рази на місяць. Детальніше з розкладом лекцій можна ознайомитись прямо на сайті Chicco, де одразу можна записатись на них.

Також Chicco організовує та бере участь у різних соціальних проектах. В останні роки вони часто торкаються проблеми АТО (дітей та батьків, або дітей переселенців), яка наразі є дуже актуальною в Україні. 

Більше інформації про соціальну позицію та активне інформаційне життя Chicco можна дізнатись на сайті компанії у відповідних розділах.

Дитячі товари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення