Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Будинок іграшок.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Будинок іграшок) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Дитячі товари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Дитячі товари в місті ваше місто

Будинок іграшок, усі пропозиції у вас під рукою

Будинок іграшок - це мережа мультибрендових магазинів іграшок для дітей. Асортимент магазинів охоплює розвивальні товари, іграшки, аксесуари для дитячої творчості та товари для малят.

Про історію розвитку мережі Будинок іграшок

Будинок іграшок - це одна з найбільших компаній на ринку дитячих іграшок України. Головна мета мережі - подарувати кожній дитині щастя та радість за допомогою іграшок, які представлені на полицях магазинів мережі. Але головна особливість магазинів мережі Будинок іграшок в тому, що вони вірять в те, що не буває дорослих. Тому асортимент товарів у кожному магазині було продумано таким чином, щоб іграшку собі могла обрати дитина будь-якого віку.

Компанія Будинок іграшок розвивається з 1998 року. За 20 років свого існування мережа по праву зайняла своє місце в лідерах українського ринку дитячих товарів. На сьогодні, мережа роздрібних магазинів дитячих товарів Будинок іграшок налічує понад 50 магазинів, які розташовані у 18 великих містах України. Це говорить про те, що придбати іграшку в мережі можна практично в кожному обласному центрі України. 

Асортимент мережі мультибрендових магазинів Будинок іграшок налічує понад 50 тис. товарів. Тобто кожна дитина може обрати свою ідеальну іграшку. Найбільший попит мають товари:

  • конструктори
  • інтерактивні іграшки
  • кукли
  • розвиваючі іграшки
  • настільні ігри.

Та це лише маленька частина асортименту магазину Будинок іграшок. З усіма товарами та іграшками, які представлені у магазинах мережі, ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії.

У 2010 році запрацював інтернет-магазин Будинок іграшок. З цього часу купувати в мережі стало набагато зручніше. А інтерфейс самого інтернет магазину вас приємно здивує.

Дізнайтеся більше про акції, знижки та розпродажі від магазину Будинок іграшок у нашому каталозі.

Подарункові Ртифікати від мережі "Будинок іграшок"

Коли вас запрошують на свято до дитини завжди виникає дуже нелегке питання: "а що ж їй подарувати?" Мережа будинок іграшок допомагає вам вирішити це питання. Фахівці компанії Будинок іграшок розробили подарункові сертифікати, які отримали назву Ртифікати. Ртифікати від Будинку іграшок мають на меті задовольнити бажання дитини отримати нову іграшку та одночасно розвинути у дитини відчуття відповідальності за свій вибір.

Подарункові Ртифікати доступні на суму 100 грн, 250 грн, 400 грн, 500 грн, 1000 грн та 2000 грн. Таким чином за допомогою Ртифікату можна придбати практично будь-яку іграшку з полиці магазину Будинок іграшок.

Більш детально про умови придбання та використання подарункових Ртифікатів від мережі Будинок іграшок дізнайтесь на офіційному сайті компанії.

Дитячі товари: більше акцій

  • Рекомендовані бренди

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення