Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Антошка.

Знайти Антошка в місті ваше місто

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Антошка) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Дитячі товари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Дитячі товари в місті ваше місто

Антошка, усі пропозиції у вас під рукою

Антошка - це мультибрендові магазини дитячих товарів. Асортимент магазинів підходить для дітей віком від 0 до 14 років.

Про історію мережі Антошка

Перший магазин Антошка було відчинено в Одесі в 1997 році. Це було унікальне відкриття, тому що магазинів такого формату в Україні ще не було. За основу була взята ідея "дитячого гіпермаркету". Тобто можна було купити усі товари для дитини в одному місці. За іграшками, памперсами, товарами першої необхідності, дитячою канцелярією більше не потрібно було їхати в різні місця. У одеситів з'явилася можливість придбати всі ці товари у магазині Антошка.

У наш час, магазини мережі Антошка є у кожному великому місті. Адресу найближчого до вас магазину ви зможете знайти в каталозі у нас на сайті. Асортимент мережі Антошка також не стоїть на місці. Постійно з'являються нові товари для дітей, які потрібно додавати до асортименту магазинів. Але перед цим кожний товар та постачальник буде перевірений, бо головна мета мережі Антошка - це здорові та щасливі діти!

У 2013 році до мережі роздрібних оффлайн магазинів було додано інтернет-магазин Антошка. Тепер купувати улюблений товар стало набагато зручніше. Асортимент інтернет-магазину Антошка також постійно обновляється вслід за роздрібними магазинами. До нього входять:

  • дитяче харчування
  • дитячі меблі
  • іграшки
  • одяг
  • взуття
  • та багато інших видів товарів.

Компанія Антошка має своїх перевірених постачальників, співпраця з якими триває вже понад 11 років. Тому за якість товару у мережі Антошка можна не хвилюватися. Кожний товар супроводжується усіма необхідними документами якості.

Дізнайтеся більше про знижки, акції та спеціальні пропозиції від мережі Антошка на нашому порталі Tiendeo. Купуйте вигідно!

Подарункові сертифікати від мережі Антошка

Зробіть найкращий подарунок для дитини з мережею магазинів Антошка. Якщо ви йдете на свято до дитини, але навіть не знаєте, який подарунок обрати, подарунковий сертифікат Антошка - це ідеальний варіант подарунку.

Дозвольте дитині самій обрати собі іграшку. Так вона буде ставитись до неї уважніше. Плюс до цього збільшиться рівень відповідальності дитини, тому що іграшку вона обирала сама.

Подарункові сертифікати доступні на суму 100 грн, 250 грн, 500 грн та 1000 грн. Таким чином за подарункові сертифікати Антошка можна придбати дуже великий спектр товарів. Дитина не буде обмежена в виборі подарунки для себе.

Більш детально про умови придбання та використання подарункових сертифікатів Антошка дізнайтесь на офіційному сайті компанії. 

Дитячі товари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення