Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Банки) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Політика конфіденційності

Банки

Банки

Послуги та найкращі пропозиції від провідних банків України

Останнім часом банки все частіше випускають каталоги надають знижки на обслуговування, вигідні умови отримання кредитів та інші акції як для власників кредитних карт, так і для людей, які ще не мають банківського рахунку, тобто для нових клієнтів.

У даній категорії Ви знайдете каталоги банків України, акції і спеціальні пропозиції. Тут Ви зможете знайти інформацію про найбільші українські державні і іноземні банки. До банків із державною часткою можна віднести - Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк, а до іноземних - Альфа-банк, ОТП Банк, Райффайзен Банк Аваль, Креді Агріколь, Укрсоцбанк, Кредобанк тощо.

Банки України працюють як з приватними, так і з корпоративними клієнтами. Ще одним напрямком діяльності сучасних банків є обслуговування малого та середнього бізнесу.

Основні послуги для приватних клієнтів, які може запропонувати абсолютно кожен український банк - вклади, відкриття дебетових і кредитних карти, платежі і переводи, послугу інтернет-банкінгу.

Найпопулярніший в Україні онлайн-банк - це Монобанк. Це повноцінний онлайн банк, який не має власних відділень (є тільки пункти оформлення та видачі карток), а всі банківські операції проводяться виключно онлайн і з найменшою комісією. Серед населення також мають попит Альфа банк онлайн та Приват24 (від ПриватБанку). Багато банків пропонують вигідні бонусні програми, кредити під будь-які цілі, сейфи, пенсійне обслуговування, іпотеку і страхування.

Що ж стосується бізнес-клієнтів, то найпопулярніші послуги в цьому напрямку - розрахунково-касове обслуговування та безкоштовний онлайн-банкінг (особливо Приват24 для бізнесу), зарплатні проекти, ведення фінансової звітності компанії, індивідуальне кредитування, яке повністю підходить під специфіку бізнесу, інвестиції. Багато банків дають можливість компаніям брати в лізинг корпоративні автомобілі для співробітників або для здійснення вантажних перевезень, наприклад, для логістичних компаній.

Тому дивіться каталоги найвідоміших українських банків на Tiendeo, щоб бути в курсі всіх акцій і новинок у сфері банківського обслуговування та страхування.

    Підписатась на новини Tiendeo

    Завантажити додаток Tiendeo

    © 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Правові положення