Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Здоров'я.

Здоров'я

Найближчі Здоров'я - в Одесі та околиці

Здоров'я

Знайдіть усі останні пропозиції в категорії Здоров'я на Tiendeo!

Що може бути важливіше, аніж здоров'я? Здоров'я - це головне в житті кожної людини, і його потрібно берегти. Тому вкрай важливо з розумом підходити до вибору та купівлі всього, що пов'язано зі здоров'ям - від таблеток до лінз і окулярів. На щастя, сьогодні нам все рідше доводиться звертатися в лікарні для того, щоб зробити операцію або пройти лікування на стаціонарі. Завдяки розвиненій медицині і фармацевтиці багато захворювань можна вилікувати, не виходячи з дому, за допомогою медикаментів і прогресивних методів лікування.

Найголовніший прорив останнього десятиліття в тому, що маючи на руках список препаратів, Ви можете прямо онлайн перевірити їх ціни і наявність в аптеках Вашого міста. Для цього є спеціальні пошукові сайти. Те ж саме можна зробити за допомогою каталогів на нашому інформаційному порталі Tiendeo. Вибравши препарат в найближчій до Вас аптеці, можна навіть оформити замовлення онлайн, щоб прийшовши в аптеку, Вам залишилося тільки назвати номер замовлення і оплатити його на касі зручним способом - готівкою або банківською картою.

Доставка аптечних препаратів в Україні заборонена законом, але є деякі пільгові категорії громадян, які можуть зробити замовлення на офіційному сайті аптеки з доставкою додому. Також є товари, які можуть бути доставлені - наприклад, окуляри, лінзи, товари особистої гігієни, косметичні вироби. Найкращі сервіси для моніторингу цін та оформлення замовлення онлайн - Tabletki.ua та Аптека ua.

Регулярно переглядайте каталоги аптек і оптики на нашому інформаційному порталі Tiendeo, щоб бути в курсі всіх акцій, які проходять в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові та інших великих містах України. Так Ви зможете заощаджувати на покупці навіть дорогих медикаментів в популярних аптечних мережах Вашого міста.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Здоров'я) та ексклюзивні акції Tiendeo Одеса на свій e-mail

Політика конфіденційності

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення