ТОП магазини

Пропозиції

Торгові центри

Переглянути всі магазини
Одеса

Одеса: Туризм, шопінг та набагато більше

Одеса - центральне та головне місто для відпочинку на Чорному морі в Україні. Воно є адміністративним центром Одеської області, та займає площу 162,42 кілометра квадратних. Населення Одеси у 2017 та 2018 роках постійно збільшується завдяки туристам, які приїжджають до міста на відпочинок. Одеське море приваблює до себе все більше людей не тільки з України, але й з інших країн. На вулицях Одеси можна почути французьку, англійську, німецьку, голландську та багато інших мов, якими спілкуються туристи з Європи та США.

 

Історія Одеси розпочалася ще у стародавні часи. Тоді на території Одеси давньогрецькі мореплавці заснували перші поселення. З плином часу інші народи заселили цю територію: Золота Орда, Велике князівство Литовське та Російська імперія. У той час імператриця Катерина ІІ віддала указ на перейменування тоді ще Хаджибея в Одесу. Ви можете прочитати більше про розвиток Одеси у вікіпедії.

 

Сучасно Одеса являє собою перлину України. Південна Пальміра - таку назву Одеса отримала за свою дивовижну красу. Кожен турист прагне побувати в усіх визначних місцях Одеси та в її потаємних куточках. Тому у нагоді стане карта Одеси, яку можна придбати у будь-якому кіоску або магазині. Щоб пізнати Одесу цілком вам не вистачить і місяця відпочинку. Гості Одеси повертаються до неї знову і знову. Але Одеса кожного разу зустрічає їх з розпростертими обіймами. До Одеси можна легко потрапити із будь-яких міст України. Поїзди з усіх куточків України, будь то Суми, Рівне, Тернопіль, Ужгород, Житомир та багато інших привезли своїх пасажирів на відпочинок до Одеси у 2018 році

 

А наше головне завдання зробити так, щоб ви знайшли найактуальніші знижки та спеціальні пропозиції від головних одеських ритейлерів та торговельних центрів на порталі Tiendeo.

 

Одеса: карта покупок

Коли мова йде про шопінг в Одесі, неможливо не сказати про головну торговельну вулицю міста - Дерибасівська. Це не тільки торговельний центр міста, це центр багатьох історичних подій, які розгорталися в Одесі, центр її первинної архітектури. Прогулюючись по Дерибасівській можна потрапити у магазини відомих преміальних світових брендів: Келвін Кляйн, Луи Вуитон, Дизель та багато інших. Серед магазинів електроніки ви знайдете там мережу Комфі, Алло, Цитрус, Ельдорадо. Перелік магазинів різноманітних брендів можна продовжувати до нескінченності. Але на нашому порталі ви знайдете знижки та спеціальні пропозиції від кожного з них. Також в Одесі ви знайдете багато магазинів із фірмовими парфумами від Chanel, Givenchy, Lacoste.

 

Найбільші торговельні магазини ви знайдете не тільки на Дерибасівській, але й у великих торговельно-розважальних центрах, які знаходять у різних районах Одеси. Найбільшими та найпопулярнішими серед них є: Сады Победы, Афіни, ЦУМ, Сіті Центр, П'ятий Елемент, Європа та багато інших. У таких торговельних та розважальних центрах кожен відвідувач знайде заняття до смаку. Хтось буде відпочивати у кафе та ресторанах, а хтось буде радіти шопінгу та новим придбанням.

 

А ми допоможемо вам отримати ще більше задоволення від шопінгу. Шукайте на нашому порталі знижки та акції від найбільших торговельних центрів Одеси. Гарних покупок з Tiendeo!