Новорічні акції 2022

НЕ ЧЕКАЙТЕ НА РІЗДВО, ЩОБ КУПИТИ ПОДАРУНКИ!

Доки ви чекаєте на Різдво, насолоджуйтесь усіма пропозиціями та акціями, які ви можете знайти на Tiendeo.

Найкращі пропозиції

Logo Фокстрот
Logo Ашан
Logo ЕКО маркет
Logo Metro
Logo ФОРА
Logo Oodji
Logo Червоний маркет
Logo Мегамаркет
Logo Oriflame
Logo Eva
Logo Алло
Logo Сільпо
Logo Эльдорадо
Logo Атб
Logo Эпицентр
Logo Жжук
Logo Юск
Logo Банк ПУМБ
Logo Шик і Блиск
Logo Zara
Logo Аптека низких цен

НА ЯКІ НОВОРІЧНІ ПРОПОЗИЦІЇ МИ МОЖЕМО ОЧІКУВАТИ?

Передбачливі покупці заощадять на новорічні свята більше за всіх: Цитрус, Алло, Фокстрот, Эльдорадо, Велмарт, Київстар, Атб и Эпицентр вже випустили спокусливі спеціальні пропозиції та каталоги.

Найочікуваніші знижки надаються в таких категоріях товарів, як іграшки, електроніка та продуктові товари, а найпопулярніші товари з цих категорій — це смартфони, телевізори та побутова техніка. Наїдки — це окрема історія, адже потягом свят майже всі хочуть придбати Kutia, Vinaigrette, Baked apples, Borscht, а окрім цього — ще й наїдки, які зазвичай купують рідко, через їх вартість, але які стали доступними на новорічні свята завдяки акційним пропозиціям.


СПЛАНУЙТЕ ВАШ ШОПІНГ ТАК, ЩОБ ЗАОЩАДЖУВАТИ КОШТИ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА

Планування шопінгу — це єдиний спосіб заощадити у новорічні свята, а також зберегти новорічний настрій. Завдяки Tiendeo ви можете з легкістю віднайти всі пропозиції та знижки з рекламних проспектів і купонів, які о цій порі готують відомі бренди та крамниці.

Не проґавте кращі акції від супермаркетів, іграшкових крамниць, крамниць електроніки та меблів. Придбайте все, про що Ви мріяли. Новий рік тільки-но розпочався.

Гарної економії, гарних свят!