Новорічні акції 2021

ВИ ВЖЕ ПОЧАЛИ ВІДЛІК ДО НОВОГО РОКУ?

Новий рік вже поруч. Саме час почати планування одного з найочікуваніших днів року. Новорічний настрій прийшов до крамниць — вони вже прикрасили свої приміщення та заохочують покупців заощаджувати кошти в цю найрозтратливішу пору року, надаючи їм купони, пропозиції та знижки. Святкові наїдки, іграшки для дітей та подарунки для всієї родини: список побажань для Чи Мороз зростає щохвилини.

Найкращі пропозиції

Logo Цитрус
Logo Алло
Logo Фокстрот
Logo Эльдорадо
Logo Велмарт
Logo Київстар
Logo Атб
Logo Эпицентр
Logo Samsung
Logo Zara
Logo Юск
Logo Аптека 911
Logo Moyo
Logo Леруа мерлен
Logo Asus
Logo New Balance
Logo Bershka
Logo Pandora
Logo Brain
Logo Intertop
Logo Антошка

НА ЯКІ НОВОРІЧНІ ПРОПОЗИЦІЇ МИ МОЖЕМО ОЧІКУВАТИ?

Передбачливі покупці заощадять на новорічні свята більше за всіх: Цитрус, Алло, Фокстрот, Эльдорадо, Велмарт, Київстар, Атб и Эпицентр вже випустили спокусливі спеціальні пропозиції та каталоги.

Найочікуваніші знижки надаються в таких категоріях товарів, як іграшки, електроніка та продуктові товари, а найпопулярніші товари з цих категорій — це смартфони, телевізори та побутова техніка. Наїдки — це окрема історія, адже потягом свят майже всі хочуть придбати Kutia, Vinaigrette, Baked apples, Borscht, а окрім цього — ще й наїдки, які зазвичай купують рідко, через їх вартість, але які стали доступними на новорічні свята завдяки акційним пропозиціям.


СПЛАНУЙТЕ ВАШ ШОПІНГ ТАК, ЩОБ ЗАОЩАДЖУВАТИ КОШТИ НА НОВОРІЧНІ СВЯТА

Планування шопінгу — це єдиний спосіб заощадити у новорічні свята, а також зберегти новорічний настрій. Завдяки Tiendeo ви можете з легкістю віднайти всі пропозиції та знижки з рекламних проспектів і купонів, які о цій порі готують відомі бренди та крамниці.

Не проґавте кращі акції від супермаркетів, іграшкових крамниць, крамниць електроніки та меблів. Придбайте все, про що Ви мріяли. Новий рік тільки-но розпочався.

Гарної економії, гарних свят!