ТОП магазини

Пропозиції

Миколаїв (Миколаївська область)

Миколаїв: Туризм, шопінг та набагато більше

Місто Миколаїв розташоване у гирлі річки Інгул, яка впадає у Південний Буг, за 65 кілометрів від Чорного моря. Це центр Миколаївської області. Населення Миколаєву складає 486 255 осіб, а площа міста займає 260 кілометрів квадратних. Цікавий факт про Миколаїв - це найдавніше місто на території України, що згадується у писемних джерелах. Його заснували у 1260 році до н.е. кіммерійці. У середньовіччі 1399 року у тому місці, це зараз знаходиться південна частина міста, височив замок. Його збудував Великий литовський князь Вітовт. Фортеця слугувала митницею для контролю торгівлі з татарами. Але сучасне місто виникло все ж таки завдяки кораблебудуванню. Спочатку Миколаїв було задумано, як кораблебудівну верф. Згодом з неї виросло усе місто. Усе 19 століття Миколаїв вважався центром кораблебудування, а також центром керування Чорноморським флотом Російської імперії.

 

Історія Миколаєва дуже багата на цікаві історичні події. Пам'ятки давнини навіть зараз можна знайти на сучасних вулицях, якщо знати, де їх шукати. У цьому вам на допомогу прийде карта Миколаєва, яку можна купити у будь-якому кіоску міста або взяти безкоштовно у спеціалізованих туристичних точках. Перш за все, Миколаїв - це місто для людей. Тому Миколаївська міська рада намагається зробити все, щоб зробити його безпечним, квітучим та незабутнім. Наприклад, у Миколаєві розташовано один з найбільших та найвідоміших зоопарків Європи - Миколаївський Зоопарк. Не буде перебільшенням, що люди з усієї України приїжджають сюди, щоб доторкнутися до магії природи.

 

Розповідати про красу та чарівність Миколаєва можна годинами, але ми бажаємо сконцентрувати вашу увагу на шопінгу. Ми допоможемо вам зробити його набагато приємнішим та доступнішим. Біль детально про торговельні центри читайте далі.

 

Миколаїв: карта покупок

Найбільші супермаркети та торговельні центри розміщуються вздовж Центрального проспекту. Віддалені від центру тільки такі торговельні центри, як: Метро та Магелан. Але до них досить легко доїхати на загальному або приватному транспорті. Серед найбільших торговельних центрів: City Center, Alpri, Mark Plaza, Кит та Золотий Лев. Також популярністю у Миколаєві користуються торговельні центри Тріанон, Ідея та Сімба.

 

У цих торговельних центрах розташовано багато магазинів, від асортименту товару яких просто розбігаються очі. Але ми допоможемо вам зробити вибір, підказавши у яких магазинах потрібно шукати те, що вас цікавить. Для жінок ідеальними магазинами косметики стали Brocard, Eva та Prostor. Придбати новий купальник або спідню білизну жінки можуть у магазині HENDERSON. А ювелірні прикраси можна придбати у магазині Діамант. Чоловікам та любителям електроніки до вподоби прийдуться магазини Яблучний спас та Invar. Та найбільше радує те, що на нашому порталі Tiendeo ви можете знайти актуальні каталоги знижок та спеціальних пропозицій від цих магазинів. Бажаємо гарного та приємного шопінгу!

    Рекомендовані товари та бренди