ТОП магазини

Пропозиції

Маріуполь

Маріуполь: Туризм, шопінг та набагато більше

Маріуполь - це місто здивує вас та змусить закохатися у себе з першого погляду. На карті Маріуполь можна знайти недалеко від Донецька, ближче до Азовського моря. Населення Маріуполя складає 444 493 мешканців. Здається, що це не дуже велике місто для України, але його значення неможливо переоцінити. Це великий порт та промисловий центр країни. Також на території Маріуполя розташовано найбільше в Україні підприємство машинобудівної галузі - Азовмаш. Товари з Маріуполя становлять значну частину експорту України. Але Маріуполь не тільки великий промисловий центр країни. Це досить важливий історичний край, зі своїми таємницями та пам'ятками.

 

Сучасне поселення у гирлі річки Кальміус заснували запорізькі козаки у 16 столітті, для того щоб боронити свої зимівники від ворогів. Військове поселення мало назву Домаха. У 18 столітті під захистом оборонного поселення виникла Кальміуська слобода, у якій було збудовано кам'яну Свято-Миколаївську церков. Це сталося у 1754 році. Саме цей рік можна вважати роком заснування Маріуполя. З того часу місто зазнало дуже багато змін та перетворень. У 1780 році до міста прибули греки. Частина з них оселилась у місті, але переважна кількість греків оселилася поряд нього. Таким чином утворилися грецькі села навколо Маріуполя, що отримали свої назви від пунктів, з яких прибули самі греки: Бахчисарай, ЯлтаУрзуфСартана, тощо. Про історичні події у Маріуполі можна багато розповідати, та дізнатися про усі деталі заснування та розвитку Маріуполя ви можете у Вікіпедії.

 

У наш час Маріуполь не став менш цікавим містом, ніж він був у давнину. Місто змінилося, але усі зміни відбуваються на краще. У 2014 році до міста були перенесено Донецьку ОДА та Донецьке обласне управління МВС України. Через що на даний момент Маріуполь став центром Донецької області. У міста навіть є свій футбольний клуб Маріуполь, який виступає у Прем'єр лізі України. Та ми понад усе бажаємо розповісти вам, що у Маріуполі ви можете влаштувати та провести свій шопінг на найвищому рівні.

 

Маріуполь: карта покупок

Переважна кількість торговельних та торговельно-розважальних центрів розташована у Центральному районі міста. Якщо ви бажаєте потрапити до найбільших торговельних центрів Маріуполя вам потрібно триматися проспекту Миру та проспекту Металургів. Саме на цих вулицях ви знайдете популярні магазини, бутіки та торговельно-розважальні центри, які з величезною радістю відчинять для вас свої двері. Серед найбільш популярних торговельних центрів: ТРЦ Україна, ТЦ Браво!, ТРЦ Порт City, ТЦ Проспект та ТЦ Єлизавета. У кожному з цих торговельних центрів ви зможете знайти товари, які будуть вам до смаку. Але ми бажаємо зробити ваш вибір трохи легшим, та вказати вам напрям, у якому потрібно шукати.

 

Якщо ви бажаєте смачно поїсти або купити продукти на цілий тиждень для свого домашнього столу, ласкаво просимо вас до таких супермаркетів як: Амстор, Billa, Велика Кишеня та Обжора. Величезний вибір чоловічого одягу чекає на вас у магазині Буржуй. А модний жіночій одяг ви можете придбати у магазині Престиж. Найновіші електронні гаджети ви знайдете у Технолайн Електронікс.

 

Сертифікати на знижки та актуальні спеціальні пропозиції від магазинів та торговельних центрів Маріуполя ви знайдете на нашому порталі Tiendeo. Бажаємо гарних покупок!

    Рекомендовані товари та бренди