ТОП магазини

Пропозиції

Торгові центри

Переглянути всі магазини
Львів

Львів: Туризм, шопінг та набагато більше

Коли мова заходить за Україну, просто неможливо не згадати одне з найзагадковіших та найстаріших міст - Львів. Це великий транспортний вузол та промисловий центр, без якого Україна була б наче неповна. А що казати про атмосферу Львова. Про неї ходить дуже багато легенд, як серед населення Львову, так і серед туристів. Вузенькі старенькі вулички міста, по яких розвозять по важливих справах своїх пасажирів львівські маршрутки та трамваї. Цей пейзаж дуже заспокоює та змушує замислитись про життя.

 

Львів туристичний нагадує своїм гостям про старовинні міста Європи, в яких дуже багато потаємних місць та схованих таємниць. Історія Львову розпочалася у середині 13 століття. Це величне місто заснував князь Данило Галицький. Львів навіть встиг побувати столицею Галицько-Волинського князівства. Все розпочиналося з невеликого міста, а станом на 1 січня 2018 року населення Львову складає вже 726 772 особи. Площа Львову складає 182,01 кілометра квадратних. Це сьоме за розміром місто в Україні. Цікаві місця Львову розташовані переважно у старому місті. Але щоб знайти їх всі знадобиться карта Львову, яку можна придбати майже у кожному кіоску.

 

Історичний центр Львову занесено до списку спадщини ЮНЕСКО. Таку честь місто отримало за те, що на його території розташована найбільша кількість архітектурних пам'яток в Україні. А у 2009 році Львів отримав звання Культурної столиці України.

 

Більше про історію виникнення, становлення та розвитку міста Лева ви можете прочитати у Вікіпедії. А наше завдання зробити ваш шопінг у Львові незабутнім. На нашому порталі Tiendeo ми зібрали усі актуальні знижки та спеціальні пропозиції від головних ритейлерів, бутиків та торговельних центрів. Рушаймо за покупками разом!

 

Львів: карта покупок

У Львові є дуже багато місць, де ви можете придбати все, що забажаєте. Їх список можна продовжувати дуже довго, але ми зазначимо найбільші та найпопулярніші багатофункціональні, а також спеціалізовані торговельні центри Львова.

 

На теренах міста розміщується 8 великих торговельних центрів, де ви можете знайти бутіки відомих українських та світових брендів: Bershka, Reserved, Levis, Stradivarius, New Balance - усі вони чекають на вас. Серед магазинів косметики ви зустрінете Brocard, Watsons, Yive Rocher та багато інших. Вам варто усього лише зазирнути у найближчий торговельний центр. А на площі Ринок ви знайдете безліч сувенірів, які можна привести своїм друзям та родичам. 

 

Любителів електроніки та сучасних гаджетів дуже порадують великі магазини Цитрус, Ельдорадо, Comfy та Алло. Але і серед таких гігантів можливо знайти затишні маленькі магазини електроніки на розі вашої вулиці.

 

Усі ці магазини та багато розваг на додачу ви знайдете у таких торговельних центрах Львова: King Cross Leopolis, Victoria Gardens, Forum Lviv, Магнус та Опера Пасаж. Зі знижками, які ви знайдете на нашому сайті, шопінг принесе вам просто незабутні враження. Гарних покупок у Львові!