Банки

Найближчі Банки - в Києві та околиці

Банки

Знайдіть усі останні пропозиції в категорії Банки на Tiendeo!

Ще 10 років тому більшість українців вважало, що довіряти банкам - не найкраща ідея, і краще нічого не відкладати, а якщо і відкладати, то у літрову банку під ліжком. З розвитком нових інтернет-технологій українські банки вийшли зовсім на новий рівень. Сьогодні не потрібно їхати на інший кінець міста, щоб заплатити за комунальні послуги або зняти свою зарплату з картки готівкою, відстоявши чергу в касі. Більшість транзакцій і платежів зараз проходять онлайн або через термінали самообслуговування, які завжди можна знайти поруч із домом. Ви можете за секунди перекидати гроші з карти на карту, між банками, оплачувати товари і послуги в інтернет-магазинах, і навіть отримувати онлайн-кредити на великі покупки.

Зараз до банків більше довіри можливо саме через таку прозорість. Ти у будь-яку хвилину за допомогою інтернет-банкінгу можеш перевірити стан банківського рахунку, подивитися останні транзакції або поповнити рахунок мобільного телефону.

Багато банків виступають гарантами для своїх вкладників, страхуючи їх депозити і кредитну ставку. Можна легко відкривати валютні карти для того, щоб без конвертації оплачувати покупки в іноземних онлайн-магазинах або брати їх з собою в подорожі. Зі списком провідних українських банків та їх послугами можна ознайомитись на нашому порталі Tiendeo.

У даній категорії на TiendeoUA Ви знайдете акції та спеціальні пропозиції від всіх провідних банків України, таких як Ощадбанк, ПриватБанк, Альфа-банк, ОТП Банк, Райффайзен Банк Аваль, Креді Агріколь тощо. Переглядайте каталоги і знаходьте найкращі пропозиції для відкриття рахунку, отримання кредиту або медичного страхування. Не забувайте про те, що у банків є багато вигідних пропозицій для корпоративних клієнтів і бізнесу.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Банки) та ексклюзивні акції Tiendeo Київ на свій e-mail

Політика конфіденційності

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення