ТОП магазини

Пропозиції

Торгові центри

Переглянути всі магазини
Київ

Київ: Туризм, шопінг та набагато більше

Київ - це одне з найбільших та найстаріших міст Європи та найбільше місто України. Столиця України розташована на схилах Дніпра. А площа Києва становить 847,66 кілометра квадратних. За кількістю населення Київ посідає перше місце в Україні. Воно складало 2 937 531 чоловік станом на 01.09.2018 р. Але кількість населення у 2018 році постійно зростає, тож цілковито точну цифру назвати важко.

 

Київ пов'язаний з усіма найвідомішими та істотними подіями в історії України. Новини з Києва розповсюджуються по регіонах України зі швидкістю звуку. Провідні ЗМІ освітлюють кожну новину та доносять її до телеглядачів. Ще не було такого, щоб день у Києві пройшов без пригод. Новини зі столиці сиплються одна за одною. Переважна кількість їх пов'язана із політикою та зовнішньоекономічним становищем України. Ці теми зачіпають кожного громадянина.

 

Але Київ живе не тільки політикою. На теренах Києва розташовано безліч цікавих місць, у які повинен завітати кожен турист та житель столиці. Особливо навесні та влітку, коли погода у Києві шепоче тобі на вушко, що треба вийти на прогулянку! Гостям столиці та її жителям буде дуже цікаво пройти по усім історичним місцям та поринути в історію багатьох епох, якими сповитий Київ. Щоб охопити всі перлини столиці та не пропустити цікаві місця, ви можете придбати сучасну карту Києва у будь-якому кіоску.

 

Київ: карта покупок

Перш за все необхідно зазначити, що кожен турист або житель Києва не може оминути вулицю Хрещатик. Це не тільки головна історична, але й головна торговельна вулиця столиці. На ній розташовані безліч магазинів відомих брендів на національних ритейлерів. Свої найбільші торгові точки тут розташували такі відомі ритейлери та виробники електроніки, як: Цитрус, Самсунг та Хуавей. Вони завжди ради вітати у себе нових гостей, тому запропонують вам найкращі товари. Але не тільки електроніку можна придбати, прогулюючись по Хрещатику. Серед найбільших магазинів брендового одягу виділяється ZARA. Одяг бренду ZARA займає кілька поверхів у будинку, який розташований у серці Хрещатику. Також кожен любитель шопінгу може зазирнути у підземний торговельний центр, який розташувався під головною площею міста Майданом Незалежності. Мова йде про торговельний центр Глобус. Це перший великий торговельний центр у столиці.

 

Усі знижки та спеціальні пропозиції від відомих брендів ви можете знайти на нашому порталі Tiendeo. Ми завжди маємо актуальну інформацію, яка зробить ваш шопінг набагато приємнішим. Бажаємо гарних покупок!

 

Та у Києві ще багато місць та торговельних центрів, де можна знайти магазини найвідоміших світових брендів: Пасаж, Арена Сіті, ЦУМ, Оушен Плаза, Гулівер та багато інших.

 

Культурне життя столиці також лине через край. Про столицю України навіть зняли серіал під назвою Київ вдень і вночі. У ньому висвітлюється побут та різні історії із життя сучасної київської молоді, яка шукає свій шлях.