ТОП магазини

Пропозиції

Кривий Ріг

Кривий Ріг: Туризм, шопінг та набагато більше

Кривий Ріг - це унікальне місто, яке є частиною Дніпропетровської області. Перше за величиною місто, яке не обласним центром. Населення Кривого Рогу складає близько 630 тис. мешканців. Відстань від Дніпра до Кривого Рогу складає лише 146 кілометрів. А це означає, що ви можете без перешкод виїжджати до обласного центру за покупками. Довжина Кривого Рогу складає 126 кілометрів за даними на 1956 рік. Але такі досить невеликі розміри, в порівнянні з містами-мільйонерами, не можуть приховати багатогранність міста та його віки його історії.

 

Кривий Ріг заснували козаки у 1175 році. Це було військове поселення, де українські козаки планували свої визвольні походи та відточували своє бойове мистецтво. Є легенда, що свою назву Кривий Ріг отримав на честь свого засновника - козака з одним оком - тобто кривого козака - на ім'я Ріг. Але сам регіон почав зростати та квітнути тільки у 1880-ті роки. Процеси урбанізації міста не були заплановані заздалегідь. Перетворенню звичайного поселення у велике місто значно посприяло будівництво Катерининської залізниці та відкриття багатих родовищ залізної руди.

 

У наш час Кривий Ріг став одним з найпотужніших міст з металургійною промисловістю у регіоні. Це великий індустріальний, культурний та промисловий центр України. Все це говорить про те, що минула та теперішня історія Кривого Рогу дуже багата на цікаві факти та події. У місті розташовано безліч історичних пам'яток, які повинен побачити кожен мешканець міста та будь-який турист, який завітав у гості. Всі ці пам'ятки легко можна знайти на карті Кривого Рогу, яку кожен охочий може придбати у будь-якому кіоску міста. Але наше завдання не тільки розповісти вам цікаві факти про Кривий Ріг, але й зробити так, щоб ваш шопінг у цьому місті став однією з найуспішніших та приємних подій. На нашому порталі Tiendeo ви знайдете спеціальні пропозиції та знижки від найбільших торговельних центрів та модних супермаркетів Кривого Рогу.

 

Кривий Ріг: карта покупок

Торговельні центри Кривого Рогу розташовані переважно на проспекті Миру або недалеко від нього. Також однією із центральних вулиць, на якій розміщується багато магазинів, бутіків та магазинів являється проспект Гагаріна. Далі ми розповімо вам про найбільші та найпопулярніші торговельні центри, які можна знайти у Кривому Розі. До списку торговельних центрів, що користуються найбільшою популярністю відносяться: Солнечная Галерея, Терра, Либерти, Миллениум, Башта та торговельні центри Plaza.

 

У цих торговельних центрах ви можете знайти безліч сучасних магазинів ритейлерів одягу, парфумів та електроніки. Серед найпопулярніших магазинів одягу та взуття: Ostin, Інтертоп, Мотор Джинс, Antonio Biaggi та Stenders. А якщо ви бажаєте знайти ідеальну пару окулярів, тоді ласкаво просимо до магазину Люксоптика. Серед найбільш великих магазинів електроніки Кривого Рогу велику частку ринку займає КОМП.ua.

 

Але найбільш приємним є те, що знижки на товари цих торговельних мереж ви можете знайти на нашому порталі Tiendeo. Незабутніх вам вражень від шопінгу!

    Рекомендовані товари та бренди