ТОП магазини

Пропозиції

Торгові центри

Переглянути всі магазини
Харків

Харків: Туризм, шопінг та набагато більше

Харків по праву займає своє місце серед дивовижних міст України. Воно являється адміністративним центром Харківської області, що знаходиться на північному сході України на Слобожанщині. Населення Харкову складає 1 млн 443 тис. чоловік, а площа самого міста становить 370 кілометрів квадратних. Цікаві факти про Харків: воно посідає друге місце в Україні за кількістю населення та володіє повним комплектом нагород від Ради Європи. Неможливо не сказати про харківське метро, завдяки якому ви зможете швидко дістатися до улюблених та найбільших торговельних центрів.  Харків також був столицею України цілих 15 років. Тож це не просто звичайне місто на території України. Харків - це місто зі своєю історією та зі своїми таємницями. Більше про історію міста ви можете дізнатись сторінках Вікіпедії, які присвячені Харкову.

 

Туристичний Харків вражає своєю багатогранністю. Кожен турист зможе знайти у Харкові цікаві місця та величні історичні пам'ятки, які вражають уяву. Ми розповімо вам про основні історичні та просто цікаві місця у Харкові, які необхідно відвідати кожному туристу. Насправді, список таких місць можна продовжувати дуже довго, тому ми пропонуємо до вашої уваги найпопулярніші: площа Свободи, будівля Держпрому, будинок зі шпилем, площа Конституції, харківський Діснейленд та канатна дорога.

 

Харків - це настільки самобутнє та популярне місто, що у ному знімають багато популярних серіалів та телепередач, таких як: "Ментівські війни. Харків" та "Міняю жінку".

 

Але наше головне завдання допомогти вам із шопінгом. Зробити ваш шопінг у Харкові приємним та незабутнім. На нашому порталі Tiendeo ви зможете знайти усі знижки та спеціальні пропозиції від найбільших та найпопулярніших брендових магазинів та торговельних центрів Харкова.

 

Харків: карта покупок

Як ви вже знаєте у Харкові є безліч торговельних центрів та модних бутиків. Вони чекають на вас та готові надати вам дуже спокусливі знижки та спеціальні пропозиції. Про такі торговельні місця ми із радістю розповімо вам. Оскільки, Харків - це друге місто за кількістю населення в Україні, тут розташовано дуже багато торговельних та розважальних центрів. Найбільші та найпопулярніші з них: Французький бульвар, Palladium, Магелан, Ave Plaza, Space Hall та Караван. У цих торговельних центрах Харкову ви знайдете такі магазини-бутіки як: Zara, Arber, Mexx, Ostin, Colins та багато інших.

 

А якщо ви бажаєте смачно перекусити, то ласкаво просимо до найпопулярніших продуктових магазинів Харкова: АТБ-маркет, Велмарт, Fozzy, Брусничка, Metro та Spar. Усі ці магазини та розважальні центри ви легко знайдете на карті Харкова, яку дуже легко можна придбати у будь-якому кіоску.

 

А на нашому порталі Tiendeo ви легко знайдете знижки та спеціальні пропозиції від цих торговельних центрів. Сподіваємося, що Харків сподобається вам так само, як і нам. Гарного шопінгу! 

    Рекомендовані товари та бренди