Здоров'я пропозиції

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Здоров'я) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Політика конфіденційності

Здоров'я

Здоров'я

Асортимент та найкращі пропозиції від українських мереж аптек та клінік

У сучасних аптеках можна купити практично все необхідне: від ліків і вітамінів до низькокалорійних кондитерських виробів для поновлення необхідного запасу енергії. Але дуже важливо чітко розуміти межі - де можна купити щось в аптеці самостійно (наприклад, мінеральну воду, пластир або Спазмалгон), а де потрібно обов'язково звернутися до лікаря, і тільки після консультації купувати необхідні ліки, які відповідають схемі лікування. Не дарма на всіх рекламних бігбордах країни Вас попереджають - "Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я". І це правда!

Багато ліків продаються без рецепта лікаря - наприклад Вольтарен, Спазмалгон, Лоротадін, Німесил, Доктор Мом, Проктозан і інші ліки, які обов'язково повинні бути в домашній аптечці. Тому в каталогах категорії Здоров'я на нашому порталі Tiendeo Ви можете дізнатися адреси та контакти головних аптек країни і їх офіційні сайти, щоб ближче ознайомитися з асортиментом, цінами і наявністю товарів. Багато аптек в Україні працюють цілодобово.

Можливе також замовлення дорогих і рідкісних препаратів за індивідуальним проханням клієнта - препаратів для хіміотерапії, вакцин і схожих товарів. Цей сервіс сьогодні можуть запропонувати більшість провідних аптечних мереж України, особливо - Аптека гормональних препаратів, Аптека доброго дня та 911. Сьогодні це найрозвиненіші і популярні аптеки країни, які представлені в багатьох великих містах та невеликих населених пунктах.

Також популярністю користується Аптека Низьких Цін, Шара, мережа аптек Бажаємо Здоров'я, Перша соціальна аптека тощо. А якщо говорити про оптику, то найпопулярніші торгові мережі оптики в Україні - Люксоптика та Fielmann (Фільман).

Всі ці мережі пропонують постійним покупцям дисконтні програми з системою накопичення знижки або бонусних гривень на карті. Також регулярно проводяться акції на найпопулярніші товари, які допоможуть Вам уникнути переплат при купівлі ліків, і зберегти гроші для більш приємних покупок, таких як сонцезахисні окуляри Ray Ban, зволожувальний крем або лікувальний шампунь.

    Підписатась на новини Tiendeo

    Завантажити додаток Tiendeo

    © 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Правові положення