Здоров'я
Здоров'я

Здоров'я - Акції, каталоги та промо-коди

Знайти Здоров'я в місті ваше місто

Здоров'я

Асортимент та найкращі пропозиції від українських мереж аптек та клінік

У сучасних аптеках можна купити практично все необхідне: від ліків і вітамінів до низькокалорійних кондитерських виробів для поновлення необхідного запасу енергії. Але дуже важливо чітко розуміти межі - де можна купити щось в аптеці самостійно (наприклад, мінеральну воду, пластир або Спазмалгон), а де потрібно обов'язково звернутися до лікаря, і тільки після консультації купувати необхідні ліки, які відповідають схемі лікування. Не дарма на всіх рекламних бігбордах країни Вас попереджають - "Самолікування може бути небезпечно для вашого здоров'я". І це правда!

Багато ліків продаються без рецепта лікаря - наприклад Вольтарен, Спазмалгон, Лоротадін, Німесил, Доктор Мом, Проктозан і інші ліки, які обов'язково повинні бути в домашній аптечці. Тому в каталогах категорії Здоров'я на нашому порталі Tiendeo Ви можете дізнатися адреси та контакти головних аптек країни і їх офіційні сайти, щоб ближче ознайомитися з асортиментом, цінами і наявністю товарів. Багато аптек в Україні працюють цілодобово.

Можливе також замовлення дорогих і рідкісних препаратів за індивідуальним проханням клієнта - препаратів для хіміотерапії, вакцин і схожих товарів. Цей сервіс сьогодні можуть запропонувати більшість провідних аптечних мереж України, особливо - Аптека гормональних препаратів, Аптека доброго дня та 911. Сьогодні це найрозвиненіші і популярні аптеки країни, які представлені в багатьох великих містах та невеликих населених пунктах.

Також популярністю користується Аптека Низьких Цін, Шара, мережа аптек Бажаємо Здоров'я, Перша соціальна аптека тощо. А якщо говорити про оптику, то найпопулярніші торгові мережі оптики в Україні - Люксоптика та Fielmann (Фільман).

Всі ці мережі пропонують постійним покупцям дисконтні програми з системою накопичення знижки або бонусних гривень на карті. Також регулярно проводяться акції на найпопулярніші товари, які допоможуть Вам уникнути переплат при купівлі ліків, і зберегти гроші для більш приємних покупок, таких як сонцезахисні окуляри Ray Ban, зволожувальний крем або лікувальний шампунь.

Здоров'я

Завантажити додаток Tiendeo

Підписатась на новини Tiendeo

Ми постійно вдосконалюємо Tiendeo завдяки кукі-файлам. Продовжуючи навігацію по сайту, ви автоматично дозволяєте їх використання. Детальніше