НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ / ЖІНКИ

24 днів
Переглянути

Zara пропозиції

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Zara) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари в місті ваше місто

Zara, усі пропозиції у вас під рукою

Zara - світова мережа магазинів модного та сучасного одягу. Належить до складу світової дистриб'юторської групи модного одягу Inditeх. В Україні Zara утримує провідні позиції серед молодіжних брендів одягу.

Про компанію Zara

Історія компанії Zara розпочинається у 1975 році. Перший бутік був відкритий у Ла-Корунья, Галісія, Іспанія. Сьогодні у Ла-Корунья знаходиться штаб-квартира Zara. Ця мережа з виготовляння та продажу одягу має славу "руйнівної мережі роздрібної торгівлі у світі". Суть цього прізвиська, яке дав бренду Zara директор будинку моди Louis Vuitton Daniel Piette, полягає у тому, що бренду Zara необхідно лише 14 днів для розробки дизайну нової колекції та випуску її у продаж.

Компанія Zara входить до складу іспанської групи компаній Inditex Group. Це й не дивно, кожна нова колекція Zara відрізняється сміливим дизайном та темпераментом її творців. В центрі уваги компанії Zara завжди знаходиться клієнт. Компанія пам'ятає про нього на усіх етапах розробки дизайну та виробництва свого одягу.

Виробничі потужності дозволяють Zara випускати у світ близько 10 тис. нових дизайнів на рік. На даний момент у колекціях Zara представлені моделі для чоловіків, жінок та дітей. Кожен може знайти те, що йому буде до вподоби. При чому кожна річ із колекцій Zara відрізняється високою якістю.

В Україні магазини Zara розташовані в великих містах. Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро... ось неповний перелік фірмових магазинів Zara. Більш детально про адреси магазинів ви може дізнатись на офіційному сайті Zara в Україні.

Для особливо вибагливих клієнтів, компанія Zara розробила інтернет-магазин свого брендового одягу. На ньому представлений весь асортимент Zara. Там ви можете обрати найновіші моделі із нової колекції одягу та замовити доставку прямо до дверей свого дому.

В інтернет-магазині Zara ви можете обрати: джинси, шкарпетки, светри, ділові костюми, сорочки та багато іншого. Тобто ви створюєте свій цілісний образ разом із Zara.

З акційними пропозиціями від Zara ви можете ознайомитись на нашому порталі!

Підтримка суспільства від компанії Zara

За роки своєї діяльності компанія Zara впровадила та приєдналася до безлічі соціальних ініціатив. Основні напрямки соціальної роботи Zara гуманітарна допомога, освіта та соціальний добробут. Компанія Zara піклується про громадян країн, у котрих вона представлена.

Захист незахищених верств населення та їх соціальна інтеграція - це один із пріоритетних напрямків соціальної роботи Zara. Компанія реалізує допомогу тим, що надає таким людям місця роботи на своїх фабрика та у своїх брендових магазинах. Співробітники компанії Zara стають наставниками для таких людей. Вони допомагають соціально вразливим верствам населення знайти себе у цьому світі.

Більш детально з усіма соціальними проектами Zara ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії.  

Одяг, Взуття та Аксесуари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення