Men's New Arrivals

14 днів
Переглянути

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Timberland) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари

Політика конфіденційності

Інші інтернет-магазини Одяг, Взуття та Аксесуари

Timberland, усі пропозиції у вас під рукою

Timberland - це відомий на весь світ виробник якісного одягу та взуття, які витримують зовсім різні погодні умови.

Про торгову марку взуття Timberland

Timberland - американський виробник і продавець верхнього одягу та взуття, які відомі на весь світ. Компанія була заснована емігрантом Натаном Шварцем, вихідцем з Одеси. Тобто історія бренду Timberland тісно пов'язана з Україною.

Сьогодні штаб-квартира компанії знаходиться в місті Стретхем, Нью-Гемпшир, США. Також офіси «Timberland» розташовуються в різних країнах світу. До речі, у 2007 році бренд Timberland був названий 78-м кращим роботодавцем в США в списку CNN Money «One hundred best companies to work for». Оскільки компанія слідкує за дотриманням корпоративної культури у всіх країнах, можна влаштуватись на роботу в Timberland і у нас - шукайте вакансії на профільних сайтах.

Взуття Timberland дуже популярне в пішохідному туризмі, альпінізмі та в повсякденних заняттях активними видами спорту. Також компанія продає годинники, вироби зі шкіри. Фішка Timberland у тому, що всі матеріали надзвичайно якісні та можуть витримувати різні погодні умови - холод, дощ, зливу, снігопад тощо.

В асортименті Timberland завжди гарний вибір жіночих та чоловічих черевиків, мокасинів, топсайдрів та інших популярних моделей. Також є дитячі колекції одягу та взуття.

У Києві вже відкрито 5 офіційних магазинів Timberland, які також є і в інших великих містах - Львів, Дніпро, Одеса тощо. Магазини цієї мережі, як правило, відкриваються у великих торгово-розважальних центрах, або на центральних вулицях міста. 

Взуття Timberland офіційно представлено в найбільшій в Україні мережі магазинів взуття - Інтертоп. Купуючи Timberland в Інтертопі, можете бути на 100 відсотків впевнені, що це оригінальна продукція, а не підробка з Китаю.

На нашому сайті Tiendeo Ви можете ознайомитись з каталогом Timberland, де представлені моделі бренду та актуальні акції і знижки. Також на Tiendeo Ви можете знайти адресу найближчого магазину Timberland.

Інтернет-магазин Timberland

В Україні, крім фірмових магазинів Timberland, є також інтернет-магазин, де представлені 100% оригінальні моделі взуття Timberland. Постачальником є ​​офіційний дистриб'ютор - компанія MTI. Це дає підстави стверджувати що це дійсно оригінальне взуття.

Інтернет магазин Timberland здійснює доставку взуття по всій Україні службою Нова Пошта. Оскільки склад і офіс знаходяться в Києві, то у столиці також доступна кур'єрська доставка. Також можна замовити декілька розмірів на примірку, щоб обрати той, який краще всього підійде. При покупці хоча б однієї пари, ця послуга безкоштовна. Деталі можете уточнити за телефонами, вказаними на сайті.


Одяг, Взуття та Аксесуари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення