New Arrivals

Понад 1 місяць
Переглянути

Pandora пропозиції

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Pandora) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари в місті ваше місто

Pandora, усі пропозиції у вас під рукою

Pandora - всесвітньо відомий бренд жіночих ювелірних прикрас. Приємні ціни та висока якість кожного виробу дозволила бренду Pandora зайняти своє видатне місце у сегменті світового ювелірного ринку.

Про історію розвитку Pandora

Історія бренду Pandora розпочинається у 1982 році у місті Копенгаген, Данія. Засновник бренду Pandora - Пер Еневольдсен - та його дружина Вінні відкрили власний магазин незвичайних ювелірних прикрас. Їх заповітна мрія створити дивовижний магазин ювелірних прикрас почала справджуватись. Вони кілька разів на рік вирушали до Таїланду, щоб обрати найдивовижніші прикраси та привести їх до Європи.

Вже у 1987 році магазин Пера та Вінні Еневольдсен набув широкої місцевої популярності. Тому було прийнято рішення про створення власного бренду Pandora. Перший браслет Pandora побачив світ у 2000 році. Цей браслет справив враження на клієнтів компанії та отримав визнання усього світу. З того часу браслет Pandora почав продаватись в Німеччині, Австралії та США.

На сьогодні існує 4 заводи у Таїланді, які виробляють досконалі браслети Pandora. Авторські магазини компанії розташовані по всьому світі. Загальна кількість магазинів Pandora становить 900 приміщень. Адресу найближчих магазинів Pandora ви можете дізнатися на нашому порталі.

Якість браслетів Pandora постійно перевіряється та вдосконалюється. Фахівці компанії дуже відповідально ставляться до своїх обов'язків та сумлінно їх виконують. Наразі кількість співробітників Pandora становить 21 500 чоловік.

Також у бренду Pandora є офіційний інтернет-магазин в Україні. Найбільшим попитом серед усього асортименту ювелірних виробів Pandora користуються:

  • сережки
  • намиста
  • браслети
  • каблучки

Дізнайтесь про повний асортимент товарів Pandora на сайті компанії. А ми підкажемо вам як вигідно придбати ювелірний виріб від Pandora, та розповімо про найбільші знижки та акційні пропозиції бренду Pandora.

Про Клуб Pandora

Клуб Pandora - це унікальна можливість для кожної жінки приєднатися до постійних клієнтів Pandora та отримати за це спеціальні привілеї й пропозиції при замовленні ювелірних прикрас. Клієнтам, які приєднаються до клубу Pandora буде надано доступ до ексклюзивної інформації бренду, швидкі анонси нових колекцій та багато інших можливостей, про які звичайні клієнти Pandora можуть тільки мріяти.

Для того, щоб приєднатися до клубу вам необхідно зайти на сайт Pandora та заповнити невеличку анкету. Після реєстрації, вам буде надано доступ до вашого особистого кабінету на сайті Pandora. Подробиці про дію та функціонування клубу Pandora ви можете дізнатись на офіційному сайті компанії. 

Одяг, Взуття та Аксесуари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення