НОВИНКИ / ЧОЛОВІКИ

7 днів
Переглянути

New Balance пропозиції

Знайти New Balance в місті ваше місто

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (New Balance) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Спорт

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Спорт в місті ваше місто

New Balance, усі пропозиції у вас під рукою

New Balance - міжнародна мережа спортивного взуття та спортивних товарів.

Історія розвитку бренду New Balance

Компанія New Balance розпочала свою діяльність у 1906 році в місті Белмонт в США. Її створив 33-х річний Уїльям Райлі, коли заснував лабораторію з розробки та виробництва зручного ортопедичного взуття. Унікальність взуття New Balance полягає в тому, що в основу конструкції було покладено принцип курячої ноги, яка відрізняється своєю стійкістю користуючись трьома точками опори.

Починаючи з 1938 року компанія New Balance випускає моделі взуття для відомих спортсменів та спортивних клубів. Це не залишилось непоміченим серед звичайних людей й дуже скоро кросівки New Balance почали носити майже по всій Америці. З того часу бізнес з виробництва спортивного взуття став основним для компанії.

Сьогодні New Balance - транснаціональна корпорація, магазини та представництва якої присутні по всьому світі в усіх великих містах. Але адреси найближчих до вас магазинів New Balance в Україні ви знайдете на нашому порталі. 

Асортимент компанії відзначається своєю практичністю та зручністю, але й спортивну елегантність кросівки New Balance не втратили. Навпаки, компанія дуже пильно стежить за сучасною модою та виробляє нові моделі кросівок, що їй цілковито відповідають.

Також New Balance одна з небагатьох компаній, частина товарів яких виробляється в Англії та США. Ці партії відзначаються більш якісним виробництвом. На даний момент, асортимент New Balance поповнюють не тільки нові моделі спортивного взуття, а і якісний спортивний одяг та аксесуари.

У інтернет-магазині New Balance в Україні ви можете замовити будь-які товарі, котрі стали вам до вподоби. В загалі, магазин розподілено на окремі розділи для чоловіків, жінок та дітей. Тож знайти й обрати товар буде дуже легко та зручно.  

А ми зробимо так, щоб вам було ще й дуже приємно купувати товари New Balance. Ми зібрали всі чинні акції, знижки та спеціальні пропозиції від New Balance на нашому порталі. Тож користуйтесь з радістю!

 

New Balance підтримує Динамо Київ

З історії компанії можна помітити, що вона завжди підтримувала спортсменів у їх прагненні до перемоги. Сьогодні New Balance підтримує футбольну команду Динамо Київ та являється її спонсором.

В інтернет-магазині New Balance та роздрібних магазинах мережі ви можете придбати оригінальний спортивний одяг, спортивні аксесуари та все, що стосується спортивної уніформи футболістів київського футбольного клубу. Це дуже гарна можливість для справжніх фанів Динамо придбати свою власну футбольну форму улюбленого клубу.

Більше про асортимент та ціни на оригінальні спортивні товари футбольного клубу Динамо ви можете дізнатись на офіційному сайті New Balance

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення