Знайти MANGO в місті ваше місто

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (MANGO) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари в місті ваше місто

MANGO, усі пропозиції у вас під рукою

Нові колекції модного трендового одягу вже в каталозі Mango. Знайди свою знижку на одяг бренду Mango на нашому порталі!

Про бренд Mango

Mango - це крутий іспанський бренд одягу та аксесуарів, який став відомим на весь світ всього за 20 років існування. Перший магазин Mango був відкритий у 1984 році на Пасео де Граса (Passeig de Gràcia) в Барселоні. А вже у 2006 році починається розширення Mango на ринки США - відкриваються перші магазини в Чикаго, Лос-Анджелесі, Сан-Франциско Орландо.

В цьому ж році, надихнувшись своїми успіхами на міжнародній арені, Mango проводить перший показ моди в знаменитому будинку Палацу Каталонської музики (Palau de la Música Catalana) в Барселоні, та організовує найбільший міжнародний конкурс молодих дизайнерів моди - «El Botón-MANGO Fashion Awards».

Вже більше 15 років магазини Mango є в Україні. За цей час компанія встигла відкрити свої торгові площадки у найбільших містах України - Київ, Одеса та Львів. Всього вже відкрито 11 магазинів Mango, але з відкриттям нових торговельно-розважальних центрів їх кількість збільшується. Адресу найближчого магазину Mango Ви можете знайти на нашому інформаційному порталі Tiendeo.

Колекції Mango

В асортименті Mango колекції одягу і аксесуарів для чоловіків і жінок. Також є дитячі колекції та моделі для вагітних. Всі колекції Mango створюються дизайнерами бренду у Hangar Design Center, який є найбільшим дизайнерським центром Європи. Тут працюють понад 550 фахівців, що створюють моду Mango. Також тут знаходяться відділи, що контролюють якість продукції, та відділи по роботі з клієнтами.

Мережа Mango складається з магазинів MANGO, H.E. і MANGO TOUCH. В Україні колекції цих брендів об'єднані під одним дахом магазину Mango. Знижки на ці колекції також збігаються у часі. Найбільші розпродажі і найвигідніші акції  Mango, як правило, в період Новорічних свят та літніх канікул. Слідкувати за новими акціями та пропозиціями Mango можна на нашому інформаційному порталі Tiendeo, або на сайті Mango.

Онлайн-каталог Mango

На жаль, поки що сайт Mango не виконує функцію інтернет-магазину, але все одно допомагає клієнтам економити час. Щоб не їхати до магазину просто так, на сайті Mango можна подивитись актуальну колекцію, ціни, акції та наявність моделей у найближчому магазині Mango. 

Ви можете зареєструватись на сайті, та додавати моделі, які сподобались, до "Улюбленого", щоб відстежувати знижки та дізнатись, коли ця модель з'явиться у магазинах Вашого міста. Також "Улюблене" зручно використовувати, щоб не загубити моделі, які сподобались.

Можливо скоро сайт Mango в Україні запустить послугу доставки. Якщо Ви будете зареєстровані, то дізнаєтесь про це ПЕРШИМ!

Одяг, Взуття та Аксесуари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення