Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Intertop.

Знайти Intertop в місті ваше місто

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Intertop) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари в місті ваше місто

Intertop, усі пропозиції у вас під рукою

Intertop - це мультибрендова мережа роздрібних магазинів взуття. Головна особливість мережі полягає у високій якості їх товарів.

Про історію розвитку Intertop

Народження компанії Intertop відбулося в Києві у 1994 році. Це національна мережа мультибрендових магазинів взуття. Колись у компанії був лише один магазин взуття, а тепер у кожному місті України є мінімум по одному фірмовому магазину Intertop. За 24 роки свого існування компанія Intertop завоювала прихильність багатьох українців, які стали її клієнтами. Але Intertop ніколи не стоїть на місці та продовжує розвиватись, завжди рухаючись тільки вперед.

У магазинах Intertop асортимент складається з чоловічого, жіночого та дитячого взуття багатьох брендів. А асортимент інтернет-магазину Intertop, окрім взуття доповнюють колекції чоловічого та жіночого одягу.

До найбільш популярного взуття серед клієнтів мережі Intertop відносяться:

  • кросівки
  • черевики
  • напів-черевики
  • мокасіни
  • туфлі
  • та багато іншого.

Це означає, що кожен клієнт компанії знайде своє ідеальне взуття. Не важливо ви чоловік, жінка або дитина, приходячи в Intertop ви завжди зайдете взуття, що буде вам до смаку. Більш детально ознайомитись з колекціями взуття, які представлені на полицях магазинів Intertop, можна на офіційному сайті компанії. 

Розвиток усієї мережі Intertop надійно спирається на якість взуття. Кожний бренд взуття перевіряється фахівцями мережі Intertop. Купуючи взуття у будь-якому фірмовому магазині Intertop ви можете бути впевнені та не хвилюватися про його якість.

Окрім якості взуття, компанія приділяє багато уваги своїм фахівцям та співробітникам. Регулярні тренінги дозволяють тримати рівень сервісу в магазинах Intertop на найвищому рівні.

Та не менш відомими є спеціальні знижки, акції та розпродажі від Intertop. На сторінках нашого каталогу ви завжди будете вчасно дізнаватись про них.

Програма лояльності Intertop PLUS

Для Intertop дуже важливо зберегти своїх клієнтів. Тому фахівці компанії розбили програму накопичення бонусів від Intertop. Вона отримала назву Intertop PLUS. Особливість цієї програми лояльності у тому, що пропозиції акційного взуття підбираються для вас, виходячи з ваших інтересів та смаків.

Клієнти Intertop отримують доступ до світу кращих брендів взуття, одягу та аксесуарів. Також учасники програми лояльності від Intertop отримують привілеї та приємні сюрпризи під час шопінгу у фірмових магазинах. Легкий вступ до програми лояльності від Intertop робить цю пропозицією заманливою для клієнтів компанії...

З подробицями та особливостями дії програми лояльності Intertop PLUS ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії. 

Одяг, Взуття та Аксесуари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення