НОВИНКИ / ЖІНКАМ

23 днів
Переглянути

Знайти GAP в місті ваше місто

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (GAP) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари в місті ваше місто

GAP, усі пропозиції у вас під рукою

Каталог одягу GAP для дорослих та дітей, актуальні ціни, акції та знижки в Україні вже на нашому порталі.

Про бренд GAP

GAP - це відомий американський бренд, який випускає одяг, купальники, взуття та аксесуари для дорослих і дітей. Головна мета компанії - зробити шопінг зручним і легким, а вибір - максимально широким, щоб кожен покупець знайшов саме те, що так давно шукав.

З найпершого дня GAP - це сімейний бізнес. Свій перший магазин в Каліфорнії Доріс і Дональд Фішери відкрили ще в 1950 році, і спеціалізувався він на продажу музикальних платівок і касет.

У 1969 році було прийнято рішення відкрити магазин одягу "Generation GAP", що перекладається як "Розрив між поколіннями". Тому офіційним роком заснування компанії прийнято вважати 1969. Тільки через пару років назву було скорочено до GAP, якою вона залишається і сьогодні.

У 1987-му році магазин Gap виходить за межі США і відкривається в одному з центральних районів Лондона. До кінця 1990-х бренд GAP вже налічував близько 300 магазинів в Америці і Європі.

У 1997 році був запущений перший онлайн-каталог від GAP, який користувався великим успіхом серед споживачів в Америці, тому що на той момент не всі магазини могли дозволити собі освоєння інтернет-платформи. В даний час мережа магазинів компанії GAP налічує понад 3-х тисяч торгових об'єктів в десятках країн. Асортимент магазинів GAP складається з колекцій жіночого та чоловічого одягу GAP, а також спеціально розроблених лінійок для дітей - GAP Kids і GAP Baby.

Одяг, який виробляє компанія, по праву вважається еталоном зручною повсякденного одягу високої якості. Одяг GAP це - стиль, комфорт і легкість на кожен день! Перший магазин GAP в Україні з'явився у центрі Києва. А зараз їх вже 5 - у Києві та Дніпрі.

На нашому порталі Tiendeo можна ознайомитися з колекціями одягу для чоловіків, жінок і дітей GAP. В каталозі GAP Ви знайдете актуальну інформацію про діючі акції та знижки, а також адреси магазинів GAP в Україні.


GAP онлайн та знижки

Офіційними інтернет-магазинами GAP є два інтернет-ресурси - один американський, другий британський. Купити одяг GAP з доставкою можна тільки за допомогою них, але пряма доставка в Україну, на жаль, не передбачена. Тому одяг GAP часто можна знайти в мультибрендових інтернет-магазинах.

Ми рекомендуємо перед замовленням порівняти репутацію цих магазинів та читати відгуки. Також цілком ймовірно, що завдяки акціям і спеціальними пропозиціями, товари в магазинах GAP у Дніпрі та Києві вийдуть вдвічі дешевше, ніж у разі їх замовлення з доставкою через посередників. 

Знижки у магазині GAP є кожного сезону. Найбільші знижки у Новорічні свята та влітку - в цей час можна купити речі з минулої колекції зі знижкою 50-70 %. Тому ми пропонуємо слідкувати за всіма знижками та акціями в каталозі GAP на нашому сайті Tiendeo.

Одяг, Взуття та Аксесуари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення