Знайти Аптека гормональних препаратів в місті ваше місто

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Аптека гормональних препаратів) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Здоров'я

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Здоров'я в місті ваше місто

Аптека гормональних препаратів, усі пропозиції у вас під рукою

Вигідні знижки та акційні пропозиції від мережі аптек "Аптека гормональних препаратів" в Києві та околицях столиці.

Про Аптеку гормональних препаратів

Аптека гормональних препаратів - сучасна інноваційна мережа аптек, які розташовані у Києві - як у центральних районах, так і на околицях міста. Адреси аптек Ви завжди можете подивитись на сайті Аптека гормональних препаратів.

Основна мета мережі Аптека гормональних препаратів полягає в тому, щоб люди були здоровими, тому асортимент аптеки дуже широкий! Тут можна зайти препарати від найвідоміших міжнародних виробників та від локальних українських фармацевтичних компаній. В будь-якому разі всі препарати, що представлені на поличках Аптека гормональних препаратів мають відповідні сертифікати якості та реєстраційні документи. 

Аптека гормональних препаратів робить максимум для того, щоб в продажу не потрапляли підробки та препарати "другого сорту". Тільки найкраще, адже Аптека гормональних препаратів працює для людей, як для себе!

З цієї самої причини багато уваги компанія приділяє компетенції працівників. Вони проходять регулярне навчання та курси підвищення кваліфікації. А задавши питання продавцю стосовно препаратів, ви завжди отримаєте вичерпну відповідь!

Дисконтна картка Аптека гормональних препаратів

Аптека гормональних препаратів була першою аптечною мережею України, що запровадила систему знижок та програму лояльності для постійних клієнтів. А коли всі мережі почали переходити на бонусну систему, Аптека гормональних препаратів залишила саме картки, які надають знижку, бо клієнти більше цінують знижки, ніж бонуси!

Знижка по дисконтній картці Аптеки гормональних препаратів поширюється на весь асортимент аптеки, крім акційних товарів. Мінімальна знижка - 3%, максимальна - 7%, але регулярна економія на кожній покупці заощадить значну суму за цілий рік, і ви зможете купити собі щось приємніше, ніж ліки.

Також мережа Аптека гормональних препаратів проводить вигідні акції та періоди знижок. Щоб бути в курсі того, на чому можна зекономити в цьому місяці, спостерігайте за оновленнями каталогів Аптека гормональних препаратів на нашому інформаційному порталі Tiendeo.

Інтернет-магазин "Аптека гормональних препаратів"

Ви можете також скористатись послугами інтернет-магазину "Аптека гормональних препаратів", який був першим серед мереж аптек. Також хочемо нагадати, що за Законом України заборонений продаж лікарських засобів онлайн з адресною доставкою. В онлайн-каталозі Аптеки гормональних препаратів Ви можете замовити будь-які товари особистої гігієни, лікувальну косметику та біологічно-активні добавки (БАДи).

При замовленні від 200 грн. доставка здійснюється безкоштовно (тільки Київ!). Також можна скористатись безкоштовною послугою "Самовивіз з найближчої аптеки" та самостійно забрати замовлення у зручний для Вас час.

Якщо у Вас виникли додаткові питання, на них з радістю відповість менеджер контакт-центру "Аптека гормональних препаратів"телефон якого Ви знайдете на сайті мережі. Сall- центр працює цілодобово!

Здоров'я: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення