Men's New Arrivals

29 днів
Переглянути

Знайти Bershka в місті ваше місто

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Bershka) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Одяг, Взуття та Аксесуари в місті ваше місто

Bershka, усі пропозиції у вас під рукою

Bershka - міжнародна компанія, що виробляє та продає одяг для чоловіків та жінок. Молодіжний одяг - це пристрасть і головний козир компанії Bershka. Магазини брендового одягу Bershka можна знайти у будь-якій країні Європи.

Про бренд Bershka

Роком заснування компанії Bershka заведено вважати 1998, коли керівництво компанії Inditex вирішило створити доступний бренд стильного одягу для тінейджерів та молоді. Акцент був зроблений на одязі в стилі casual, який буде доступний молодим людям, студентам та школярам. Тому іспанська молодь дуже швидко закохалася в стильні колекції Bershka, й мережа почала зростати.

Всього через пару років мережа нараховувала понад ста магазинів в Іспанії. І після такого успішного старту магазини Bershka почали відкриватися по всьому світу.

До України бренд Bershka прийшов в 2009 році - саме тоді був відкритий перший фірмовий бутік в Києві. На сьогодні магазини цієї популярної компанії молодіжного одягу розташовані у великих містах і мегаполісах країни. Їх адреси Ви завжди знайдете на офіційному сайті Bershka або нашому порталі Tiendeo.

Колекції Bershka
Одяг Bershka часто порівнюють з колекціями Pull and Bear та Stradivarius, які по суті є "сестрами" бренду. Але насправді стиль цих брендів відрізняється. Bershka, на відміну від Pull and Bear, робить акцент на спортивному стилі й вуличній моді, а від Stradivarius її відрізняє наявність чоловічих колекцій.

Основні лінії Bershka:

Girls Bershka - колекції в стилі casual;
Girls BSK - з елементами street wear;
Men Bershka - стильні колекції одягу для чоловіків, які регулярно випускаються, починаючи з 2008 року.
У магазинах мережі регулярно проходять акції та розпродажі, коли можна купити доступний одяг ще дешевше. Особливо сезон розпродажів люблять студенти, які з радістю економлять на всьому, чому можуть, а в торговому залі Bershka очі розбігаються, і хочеться купити якомога більше.

Більш детально ознайомитися з каталогом Bershka можна на нашому порталі Tiendeo, де Ви також знайдете інформацію про чинні акції та знижки Bershka.

Інтернет-магазин "Bershka"

Придбати одяг, взуття та аксесуари Bershka онлайн не складає особливих труднощів! Заходьте на сайт офіційного інтернет-магазину, обирайте все, що душа забажає, та оформляйте замовлення. Хочемо зробити акцент на тому, що акції та розпродажі, які проходять в фірмових магазинах мережі, часто діють і онлайн. Тому не пропустіть свій шанс замовити одяг Bershka зі знижкою до 70%!

В Україні доступні наступні варіанти доставки Bershka:

  • кур'єром на Вашу домашню адресу або в офіс - вартість доставки розраховується індивідуально при оформленні замовлення;
  • в магазин Bershka, звідки Ви можете забрати замовлення самостійно, не доплачуючи за послугу доставки.
  • В інтернет-магазині також доступна можливість повернення товару, яке гарантує законодавство України. Товар завжди можна повернути протягом 14 днів з моменту отримання замовлення, якщо є така необхідність.

Интернет-магазин "Bershka"

Купить одежду, обувь и аксессуары Bershka онлайн не составляет особого труда! Заходите на сайт официального интернет-магазина, выбирайте всё, что душа пожелает, и оформляйте заказ. Хотим сделать акцент на том, что акции и распродажи, которые проходят в фирменных магазинах сети часто действуют и онлайн. Поэтому не упустите свой шанс заказать одежду Bershka со скидкой до 70%!

В России доступны следующие варианты доставки Bershka:

  • курьером на Ваш домашний адрес или в офис - стоимость доставки рассчитывается индивидуально при оформлении заказа;
  • в магазин Bershka, откуда Вы можете забрать заказ самостоятельно, не доплачивая за услугу доставки.

В интернет-магазине также доступна возможность возврата товара, который гарантирует законодательство РФ. Товар всегда можно вернуть в течение 14 дней с момента получения заказа, если есть такая необходимость.

Одяг, Взуття та Аксесуари: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення