Улюблене

Аптека 911 - Акції, каталоги та знижки

Улюблене

Аптека 911 offers and other Здоров'я catalogues

Додайте Аптека 911 в Улюблене!
Аптека 911 offers in the Харків catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ
Додайте Аптека 911 в Улюблене!
Дарим промокод 20% на ТМ PAMPERS
CODE
Додайте Аптека 911 в Улюблене!
Промокод 15% на подгузники+скидка на акционные товары
CODE
Додайте Аптека гормональних препаратів в Улюблене!
Аптека гормональних препаратів offers in the Харків catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ
Додайте Аптека гормональних препаратів в Улюблене!
Аптека гормональних препаратів offers in the Харків catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ
Додайте Аптека24 в Улюблене!
Аптека24 offers in the Харків catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ

Більше пропозицій

(0)

Аптека 911: каталоги, акції та знижки поруч з вами

Аптека 911 - це мережа роздрібних аптек, які розміщуються майже на всій території України. Мережа аптек 911 являється одним із лідерів фармацевтичного ринку України.

Про розвиток фармацевтичної мережі Аптека 911

Історія розвитку компанії почалася у 1996 році. За 22 роки свого існування компанія Аптека 911 встигла стати одним із лідерів на роздрібному фармацевтичному ринку України. За цей час компанія встигла завоювати велику кількість постійних клієнтів в багатьох містах України.

Сьогодні мережа Аптека 911 налічує понад 300 аптек. Така велика мережа роздрібних магазинів та сталий розвиток компанії дає змогу мережі Аптека 911 бути стабільним та відповідальним партнером для своїх контрагентів.

Характерною рисою мережі є дуже широкий асортимент лікарських засобів, які використовуються при широкому спектрі захворювань. Велика кількість уваги направлена не тільки на лікарський асортимент Аптеки 911, а й на засоби для підтримки краси та здоров'я усіх членів родини.

Перевагою мережі Аптека 911 слугую не тільки асортимент. Низькі ціни - це ще один фактор, який робить Аптеку 911 дуже привабливою для своїх клієнтів. Не важливо, який соціальний статус має клієнт. У Аптеці 911 для кожного знайдуть можливість полегшити перебіг захворювання.

Також дуже важливий фактор для будь-якої мережі аптек - цілодобова робота. Такий цілодобовий режим роботи є майже у кожній окремій аптеці мережі Аптек 911. Приходьте до аптек мережі коли вам зручно! Вас буде чекати відчинена аптека.

Персонал провізорів Аптек 911 постійно вдосконалює свої знання та проходить професійні тренінги. Провізори мережі також відрізняються ввічливістю та грамотністю. Аптека 911 вирощує свій персонал та піклується про нього. Саме для цього мережа аптек запровадила практику стажування студентів університетів. 

Дізнайтеся більше про величезний асортимент мережі Аптека 911 на офіційному сайті компанії. А у нашому каталозі ви знайдете усі акції, знижки та спеціальні пропозиції від Аптеки 911.

Дисконтна картка від Аптеки 911

Кожен клієнт Аптеки 911 має можливість отримати дисконтну карту для того, щоб купувати увесь асортимент ліків зі знижками. Важливо пам'ятати, що дисконтна картка від Аптеки 911 діє лише за умови пред'явлення її в будь-якій аптеці мережі. На купівлю ліків через сайт Аптеки 911 вона не поширюється.

Максимальний відсоток знижки за карткою: 9%. Це накопичувальна картка, отже ви маєте змогу отримувати додаткові бали на свята та у свій день народження. Дисконтну картку від Аптеки 911 ви можете придбати у будь-якій аптеці мережі. 

Дізнайтеся більше про умови використання дисконтної картки Аптеки 911 на офіційному сайті компанії.

Завантажити додаток Tiendeo
Нові акції!

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Аптека 911) та ексклюзивні акції Tiendeo - ваше місто на свій e-mail