Пропозиції Аптека 911

Закінчується завтра
Переглянути

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Аптека 911) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Здоров'я

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Здоров'я в місті ваше місто

Аптека 911, усі пропозиції у вас під рукою

Аптека 911 - це мережа роздрібних аптек, які розміщуються майже на всій території України. Мережа аптек 911 являється одним із лідерів фармацевтичного ринку України.

Про розвиток фармацевтичної мережі Аптека 911

Історія розвитку компанії почалася у 1996 році. За 22 роки свого існування компанія Аптека 911 встигла стати одним із лідерів на роздрібному фармацевтичному ринку України. За цей час компанія встигла завоювати велику кількість постійних клієнтів в багатьох містах України.

Сьогодні мережа Аптека 911 налічує понад 300 аптек. Така велика мережа роздрібних магазинів та сталий розвиток компанії дає змогу мережі Аптека 911 бути стабільним та відповідальним партнером для своїх контрагентів.

Характерною рисою мережі є дуже широкий асортимент лікарських засобів, які використовуються при широкому спектрі захворювань. Велика кількість уваги направлена не тільки на лікарський асортимент Аптеки 911, а й на засоби для підтримки краси та здоров'я усіх членів родини.

Перевагою мережі Аптека 911 слугую не тільки асортимент. Низькі ціни - це ще один фактор, який робить Аптеку 911 дуже привабливою для своїх клієнтів. Не важливо, який соціальний статус має клієнт. У Аптеці 911 для кожного знайдуть можливість полегшити перебіг захворювання.

Також дуже важливий фактор для будь-якої мережі аптек - цілодобова робота. Такий цілодобовий режим роботи є майже у кожній окремій аптеці мережі Аптек 911. Приходьте до аптек мережі коли вам зручно! Вас буде чекати відчинена аптека.

Персонал провізорів Аптек 911 постійно вдосконалює свої знання та проходить професійні тренінги. Провізори мережі також відрізняються ввічливістю та грамотністю. Аптека 911 вирощує свій персонал та піклується про нього. Саме для цього мережа аптек запровадила практику стажування студентів університетів. 

Дізнайтеся більше про величезний асортимент мережі Аптека 911 на офіційному сайті компанії. А у нашому каталозі ви знайдете усі акції, знижки та спеціальні пропозиції від Аптеки 911.

Дисконтна картка від Аптеки 911

Кожен клієнт Аптеки 911 має можливість отримати дисконтну карту для того, щоб купувати увесь асортимент ліків зі знижками. Важливо пам'ятати, що дисконтна картка від Аптеки 911 діє лише за умови пред'явлення її в будь-якій аптеці мережі. На купівлю ліків через сайт Аптеки 911 вона не поширюється.

Максимальний відсоток знижки за карткою: 9%. Це накопичувальна картка, отже ви маєте змогу отримувати додаткові бали на свята та у свій день народження. Дисконтну картку від Аптеки 911 ви можете придбати у будь-якій аптеці мережі. 

Дізнайтеся більше про умови використання дисконтної картки Аптеки 911 на офіційному сайті компанії.

Здоров'я: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення