Найкращі пропозиції

11 днів
Переглянути

Юск пропозиції

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Юск) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Меблі, Дім і Сад

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Меблі, Дім і Сад в місті ваше місто

Юск, усі пропозиції у вас під рукою

JYSK - міжнародна мережа гіпермаркетів та магазинів де можна придбати будь-які товари для вашої оселі. Починаючи з аксесуарів для ванни та закінчуючи ліжком у спальню.

Про історію JYSK

Бренд JYSK народився у 1979 році у данському місті Орхус. Цей перший магазин JYSK у світі й досі перебуває там у місті Орхус на тому ж самому місці, що й 39 років тому. Власник компанії JYSK Ларс Ларсен у ті роки навіть не підозрював як розшириться його бізнес.

До 1983 року магазини JYSK відкривались лише на території Данії. Цікаво, що до 2001 року мережа JYSK мала назву JYSK Sengetøjslager. Але вже у 1984 році Ларс Ларсен відкрив перший магазин JYSK у Німеччині.

Назва компанії JYSK походить від датського слова, що означає якусь річ, або людину з Ютландського півострова. Ця назва була обрана не випадково, адже Ютландський півострів часто асоціюється у данців зі скромністю, чесністю та старанністю. Це три чесноти, втіленням яких є компанія JYSK.

Сьогодні група компаній JYSK налічує вже понад 2,5 тис. магазинів у всьому світі. Географія компанії JYSK дуже велика. Слава компанії поширюється навколо світу з надзвуковою швидкістю. Тому більш детально про адреси магазинів та гіпермаркетів JYSK ви можете дізнатись на офіційному сайті компанії. Але магазини JYSK знаходяться у країнах Європи та Азії.

Асортимент мережі JYSK складається з тисяч товарів для будівництва, прикрашання та оновлення домашнього інтер'єру. Всі товари мережа продає своїм клієнтам з великою метою - привнести затишок у кожну оселю. І це кожен день підтверджують вдячні клієнти компанії.

На офіційному сайті JYSK ви можете знайти не тільки перелік товарів, які існують у мережі, а й поради про розробку дизайну вашої квартири або про правильний процес вибору меблів. Компанія JYSK не просто продає товари, вона намагається донести до кожного свого клієнта частинку скандинавської душі.

Також клієнти JYSK дуже радіють спеціальним пропозиціям та акціям від компанії, які вона проводить на регулярній основі. З чинним переліком знижок, спеціальних пропозицій, акцій та розпродажів JYSK ви можете ознайомитись на нашому порталі Tiendeo.

Подарункова картка JYSK

Компанія JYSK піклується не тільки про своїх клієнтів, але й про їх рідних та близьких. Тому спеціалісти компанії розробили спеціальну подарункову карту JYSK, яка робить завдання побалувати ваших близьких значно простішим. Таку подарункову картку може придбати будь-який клієнт JYSK.

За допомогою цієї картки ви або ваші друзі чи близькі зможете самостійно обрати товар, який прийдеться до смаку. Єдина умова - його вартість має відповідати номіналу картки.

Детальніше про умови використання та оформлення подарункових карток JYSK можна дізнатися на офіційному сайті компанії.

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення