Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Эпицентр.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Эпицентр) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Меблі, Дім і Сад

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Меблі, Дім і Сад в місті ваше місто

Эпицентр, усі пропозиції у вас під рукою

Національна мережа торгових центрів Епіцентр - лідер в області роздрібної торгівлі товарами для ремонту та будівництва, оформлення будинку чи квартири, облаштування саду та городу.

Про компанію Епіцентр

Компанія Епіцентр утворилась в 2003 році. Все розпочалося 6 грудня у Києві з відкриття першого гіпермаркету товарів для ремонту та будівництва. Кожного року мережа гіпермаркетів Епіцентр постійно збільшувалась, а кількість клієнтів компанії зростала у геометричній прогресії. Епіцентр завойовував своїх клієнтів величезним асортиментом товарів, які знаходились під одним дахом. Згодом компанія Епіцентр перетворилась на найбільшу національну мережу роздрібних будівельних гіпермаркетів на території України.

У 2009 році в гіпермаркетах Епіцентру почали відкриватися нові відділи товарів, а асортимент продукції збільшувався на очах. Не могла не помітити Європейська асоціація DIY, до якої в 2010 році вступила компанія Епіцентр. Якщо ви бажаєте зробити ремонт у своїй оселі, побудувати будинок для своєї сім'ї або просто оновити асортимент техніки та меблів у вашому будинку, вас у гості до себе запрошує мережа гіпермаркетів Епіцентр. 

У 2014 році компанія Епіцентр створила гіпермаркет, аналогів якого не має у світі. Площа гіпермаркету складає 105 тис. м2. У гармонійно поєднуються усі торгові напрямки компанії, а інноваційна система розташування та об'єднання різних асортиментних груп робить перебування у гіпермаркеті комфортним та цікавим. 

На сьогодні, компанія Епіцентр налічує понад 48 торгових центрів, які займають площу понад 1 млн м2. Це означає, що ви без проблем знайдете у гіпермаркеті усе, що вам необхідно для якісного ремонту. Асортимент гіпермаркету Епіцентр вражає уяву покупців. З товарами, які складають основу асортименту Епіцентру та власними торговими марками Епіцентру ви можете познайомитись на офіційному сайті компанії. 

Магазини Епіцентр розташовані майже у всіх великих містах України: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро... і це далеко не повний перелік гіпермаркетів. Повний перелік адрес Епіцентру ви можете знайти на нашому порталі. 

Гіпермаркети Епіцентр вражають не тільки своїм асортиментом, а й своїми акціями та спеціальними пропозиціями. Список актуальних пропозицій та акцій від Епіцентру ви знайдете на нашому порталі! 

Додаткові послуги від мережі гіпермаркетів Епіцентр

Епіцентр започаткував напрям, якого раніше ще не було. І це не тільки тисячі товарів для будівництва під одним дахом. Компанія Епіцентр вирішила піти ще далі... Вона впровадила у своїх гіпермаркетах безліч додаткових послуг, якими можуть скористатись усі клієнти Епіцентру.

Перелік додаткових послуг Епіцентру дуже великий: пошиття штор, тонування фарби, комплектація товару, дизайн кухонь, виготовляння ключів та багато інших. Цим послугам компанія приділяє уваги не менше, ніж асортименту своїх товарів. Це свідчить про високу якість та швидкість додаткових послуг від Епіцентру. З усіма ними ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії Епіцентр.

Меблі, Дім і Сад: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення