ТОП магазини

Пропозиції

Торгові центри

Переглянути всі магазини
Дніпро

Дніпро: Туризм, шопінг та набагато більше

Дніпро - це одне із найважливіших міст України. Воно займає четверте місце серед найбільших міст за кількістю населення. На даний момент населення Дніпра становить 1 000 506 чоловік, а площа Дніпра складає 415 кілометрів квадратних. Свою назву місто Дніпро отримало на честь річки Дніпро, що протікає через усе місто, та ділить його на два береги. Центр міста знаходиться на Правому березі річки Дніпро. Зараз Дніпро вважається космічною столицею України. На його території знаходяться багато підприємств космічної промисловості, які кожного дня штовхають уперед українську космічну галузь. У 20 столітті Дніпро був одним із найбільших центрів ядерної, оборонної та металургійної промисловості СРСР. Цікавий факт про Дніпро: до 1990-х років, тобто розпаду СРСР, місто мало статус закритого та секретного об'єкта.

 

Історія міста Дніпра розпочинається ще у далекі часи, коли на території міста знаходились поселення кочових племен. У часи Київської Русі націй території відпочивали київські дружини. Але у 1240 році місто було зруйноване татарами. У період з 16 по 18 століття територія міста належала Запорозькій Січі. А недалеко від міста була збудована фортеця Кодак. На відкритті Кодаку був присутній сам Богдан Хмельницький. Але у той час він ще не став гетьманом.  У той час місто входило до складу Російської імперії.

 

З 1926 по 2016 року місто мало назву Дніпропетровськ, а з 2016 року Верховна рада України у рамках закону про декомунізацію проголосувала за нову назву міста - Дніпро. Саме ця назва найбільше підходить місту та відтворює його атмосферу. 

 

Але місто Дніпро відомо не лише як космічний центр України. Це культурний та діловий центр. Спортивні досягнення міста також дуже помітні. На сам перед любителі футболу добре знають ФК Дніпро - гордість міста. А великі супермаркети та торгово-розважальні центри порадують будь-якого туриста та жителя міста.

 

Дніпро: карта покупок

Перш за все бажаємо розповісти вам про кількість торговельних центрів Дніпра. На даний момент вона становить 100 супермаркетів, 4 гіпермаркети, 68 торговельних центрів та 50 великих спеціалізованих магазинів. Це означає, що кожен мешканець або гість міста зможе знайти все, що йому необхідно. Це стосується як одягу, так і магазинів електроніки та продовольчих магазинів. На нашому порталі Tiendeo ви дізнаєтесь про найбільші та найпопулярніші торговельні центри Дніпра. А також знайдете актуальні знижки та спеціальні пропозиції від провідних світових брендів.

 

До найбільших торговельних центрів Дніпра відносяться: Приозерний, Новий центр, ТРЦ МОСТ-Сити центр, Вавілон, Магнат, Караван та ЦУМ. Торговельні центри Дніпра розташовані у різних районах міста, тому ви зможете дістатись до найближчого ТРЦ досить зручно. Але переважна кількість цікавих ресторанів, кафе, кінотеатрів та торговельних центрів розташована на Правому боці Дніпра у діловому центрі міста.

 

Також не можливо не сказати про магазини та бутіки, які ви знайдете у цих торговельних центрах. Серед найпопулярніших магазинів одягу: OGGI, RUTA, Promod, Mango та Accessorize. А до найбільших косметичних магазинів відносяться: Eva, Faberlic, Lush, Oriflame та Brocard. Любителі техніки вподобають магазини Comfy, Алло, Xiomi, які легко знайти у торговельних центрах.

 

На нашому порталі ви не просто дізнаєтесь про ці магазини. Ви можете отримати знижки та спеціальні пропозиції від них. Шукайте магазини Дніпра у нашому каталозі. Гарних покупок!

    Рекомендовані товари та бренди