Чорна п'ятниця

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ 2020 ВЖЕ МАЙЖЕ ТУТ:

Чорна п'ятниця вже близько! Крамниці вже готують кращі пропозиції для своїх покупців, щоб вони могли значно заощадити на покупках. Цього року Чорна П'ятниця настане 27 листопада, й все вже готове до цього дня: відвеликихзнижок на техніку до найнижчих цін на модний одяг, аксесуари й побутові прилади. Приготуйтесь хапати пропозиції по мірі їх оголошення в Чорну П'ятницю!

Кращі пропозиції Tiendeo на Чорна п'ятниця

Кращі крамниці, що беруть участь в Чорна п'ятниця

Logo Цитрус
Logo Алло
Logo Фокстрот
Logo Эльдорадо
Logo Велмарт
Logo Київстар
Logo Атб
Logo Эпицентр
Logo Samsung
Logo Zara
Logo Юск
Logo Аптека 911
Logo Moyo
Logo Леруа мерлен
Logo Asus
Logo New Balance
Logo Bershka
Logo Pandora
Logo Brain
Logo Intertop
Logo Антошка

ЩО ТАКЕ ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ?

Чорна П'ятниця прийшла з Америки. Її святкують в п'ятницю, наступну після Дня Подяки. Хоча Чорну П'ятницю стали святкувати лише в минулому сторіччі, з 2005 року такі святкування почали швидко зростати й поширились всією Європою, ставши провідною комерційною подією по всьому світі.

Багато покупців з нетерпінням очікують на цю подію, щоб скористатися безліччю пропозицій від магазинів і брендів. Вони планують покупки так, щоб отримати необхідні товари, розпочати різдвяний шопінг, або ж просто придбати з великими знижками товари, які не були заплановані.\n


ЯКІ ПРОПОЗИЦІЇ МОЖНА ОЧІКУВАТИ?

Чорна П'ятниця має такий успіх, що, за внутрішніми даними Tiendeo, 9 з 10 людей приймуть участь в святкуванні цього року. Саме тому, такі великі ретейлери, як Цитрус, Алло, Фокстрот, Эльдорадо не хочуть втрачати можливість знизити цього дня ціни задля своїх клієнтів..

Серед найочікуваніших акцій — знижки на модний одяг й сучасну техніку, тому що знижки, наприклад, на мобільні телефони, телевізори або пральні машині досить великі й це означає значні заощадження.

Окрім того, ця дата також є чудовою можливістю розпочати різдвяний шопінг, тому можна придбати заплановані речі за найнижчими цінами.


ПЛАНУЙТЕ Й ЗАОЩАДЖУЙТЕ З ПРОПОЗИЦІЯМИ ЧОРНОЇ П'ЯТНИЦІ

Добре планування дуже важливе для отримання найцікавіших пропозицій по мірі їх оголошення. Завдяки Tiendeo Ви знатимете про всі знижки, пропоновані брендами й компаніями цього дня. Крім того, Ви можете порівняти й шукати найнижчі ціни на різні товари, які плануєте придбати.

На вас чекаюсть неймовірні знижки на техніку, побутові прилади, іграшки, меблі, тощо.

Не пропустіть цю можливість й стежте за останніми новинами Чорної П'ятниці 2020!