Чорна п’ятниця у 2022 Знижки й спеціальні пропозиції

НЕ ЧЕКАЙТЕ НА НАСТУПНУ ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ,ЩОБ ЗАОЩАДИТИ!

Поки ви чекаєте на Чорну П'ятницю, яка настане 25 листопада 2022 року, насолоджуйтесьпропозиціямийакціями , які Ви можете знайти наTiendeo.

Кращі пропозиції Tiendeo на Black Friday

Кращі крамниці, що беруть участь в Black Friday

Logo Цитрус
Logo Алло
Logo Фокстрот
Logo Эльдорадо
Logo Lifecell
Logo Велмарт
Logo Київстар
Logo Атб
Logo Эпицентр
Logo Samsung
Logo Zara
Logo Юск
Logo Аптека 911
Logo Moyo
Logo Леруа мерлен
Logo Asus
Logo New Balance
Logo Bershka
Logo Pandora
Logo Brain
Logo Intertop

ЩО ТАКЕ ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ?

Чорна П'ятниця прийшла з Америки. Її святкують в п'ятницю, наступну після Дня Подяки. Хоча Чорну П'ятницю стали святкувати лише в минулому сторіччі, з 2005 року такі святкування почали швидко зростати й поширились всією Європою, ставши провідною комерційною подією по всьому світі.

Багато покупців з нетерпінням очікують на цю подію, щоб скористатися безліччю пропозицій від магазинів і брендів. Вони планують покупки так, щоб отримати необхідні товари, розпочати різдвяний шопінг, або ж просто придбати з великими знижками товари, які не були заплановані.

br>КОЛИ НАСТАНЕ ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ?

Цього року Чорна п’ятниця настане 25 листопада. Протягом останніх кількох років стало звичним пропонувати знижки й акції більш-менш за тиждень до цього дня, а також насолоджуватися подією в найближчі вихідні. Такі події отримали назву Чорний тиждень.


РЕТЕЙЛЕРИ, ЩО ПРИЙМАЮТЬ УЧАСТЬ В ЧОРНІЙ П’ЯТНИЦІ У 2022

Рік за роком, все більше ретейлерів і брендів беруть участь в цьому заході й пропонують неймовірні знижки. Як онлайн, так і офлайн магазини хочуть запропонувати своїм клієнтам найкращі пропозції й акції. Саме тому, такі великі ретейлери, як Юск, Flagman, Ашан або Жжук не хочуть втрачати можливість знизити цього дня ціни задля своїх клієнтів.

Більш того, деякі ретейлери вже розпочали свої кампанії з пропозицій і знижок. Вже зараз Ви можете знайти чудові пропозиції від таких ретейлерів, як Цитрус, Алло або Lamoda й заощадити.


ЯКІ ПРОПОЗИЦІЇ МОЖНА ОЧІКУВАТИ?

Чорна П'ятниця має такий успіх, що, за внутрішніми даними Tiendeo, 9 з 10 людей приймуть участь в святкуванні цього року. Саме тому, такі великі ретейлери, як WOG, Zara або Metro не хочуть втрачати можливість знизити цього дня ціни задля своїх клієнтів..

Серед найочікуваніших акцій — знижки на модний одяг й сучасну техніку, тому що знижки, наприклад, на мобільні телефони, телевізори або пральні машині досить великі й це означає значні заощадження.

Окрім того, ця дата також є чудовою можливістю розпочати різдвяний шопінг, тому можна придбати заплановані речі за найнижчими цінами.


ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ НА TIENDEO

Ми в Tiendeo хочемо допомогти користувачам знайти всі пропозиції, завдяки яким вони заощадять протягом Чорної п’ятниці. Саме цьому, кількість каталогів і купонів, які ми публікуємо цього дня, вочевидь, зростає. Наприклад, протягом святкування Buen Fin (Буен Фін) у 2019, мексиканського аналогу Чорної п’ятниці, наші публікації в Мексиці зросли майже на 30% порівняно з попередніми місяцями.Саме через постійні оновлення пропонованого вмісту, користувачі довіряють Tiendeo , а наш веб-сайт вони використовують як довідник під час планування покупок, щоб дізнатися про найкращі пропозиції протягом Чорної п’ятниці. Щодо Мексики, то під час святкування Buen Fin (Буен Фін) у 2019, наш каталог відкривали на 200% частіше.


ПЛАНУЙТЕ Й ЗАОЩАДЖУЙТЕ З ПРОПОЗИЦІЯМИ ЧОРНОЇ П'ЯТНИЦІ

Добре планування дуже важливе для отримання найцікавіших пропозицій по мірі їх оголошення. Завдяки Tiendeo Ви знатимете про всі знижки, пропоновані брендами й компаніями цього дня. Крім того, Ви можете порівняти й шукати найнижчі ціни на різні товари, які плануєте придбати.

На вас чекаюсть неймовірні знижки на техніку, побутові прилади, іграшки, меблі, тощо.

Не пропустіть цю можливість й стежте за останніми новинами Чорної П'ятниці 2022!