ТОП магазини

Пропозиції

Торгові центри

Переглянути всі магазини
Чернівці

Чернівці: Туризм, шопінг та набагато більше

Чернівці можна назвати мультинаціональною столицею України, бо за останнє тисячоліття це місто побувало у складі майже всіх сусідніх держав. Жителі Чернівців знають багато іноземних мов, часто мають іноземне походження, та радо виїжджають працювати за кордон.

 

Але Чернівці відомі не тільки своїм населенням та історією (коротко з історією та фото міста можна ознайомитись на Вікіпедії)! Це дуже гарне місто, де є що подивитись туристам (як українцям, так і іноземцям). На туристичній карті Чернівців Ви обов'язково побачите Чернівецький національний Університет. Це надзвичайно красива будівля з великою територією. Університет Чернівців навіть часто порівнюють с Хогвартсом зі світу Гаррі Поттера. Тому радимо подивитись хоча б його фото, а ще краще поїхати до Чернівців, щоб побачити цю красу на власні очі.

 

Центр міста також дуже привабливий - вузенькі пішохідні вулички, театри, церкви, гарні площі та Центральна Ратуша, з якої кожної неділі звучить гарна музика - це своєрідна традиція. Також тут часто проходять концерти та фестивалі. Наприклад, фестиваль Маланка! Це своєрідний фольклорно-етнографічний карнавал, в якому беруть участь не тільки мешканці міста, але і їх гості з усіх куточків України та туристи.

 

На нашому порталі Tiendeo ми зібрали усі актуальні знижки та спеціальні пропозиції від головних ритейлерів, бутиків та торговельних центрів Чернівців. 

 

Чернівці: карта покупок

У Чернівцях є багато торгових центрів, де ви можете придбати все, що забажаєте. З найпопулярніших варто зазначити  ТЦ Екватор, ТЦ Сіті-парк, ТЦ Майдан, Depo't center та Панорама. Тут ви можете не тільки відвідати бутики відомих українських та світових брендів: Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Adidas, Nike тощо, але і гарно розважитись.

 

Улюблений магазин техніки жителів міста - це звісно Ельдорадо, де завжди можна купити необхідну техніку за вигідною ціною та гарантійними умовами. Що стосується супермаркетів, то найбільший попит має Ашан. Це не дивно, адже в Ашані завжди є якісь знижки і найбільший вибір продуктів.

 

А ось товари для спорту та тренувань можна купити не тільки в монобрендових магазинах Adidas та Nike, а і у мультибрендовому магазині MegaSport.

 

Популярні ресторани Ви знайдете переважно у центрі міста. Панський Двір, Панська Гуральня, Кампана та Ді Бокка - це найкращі з них. Також чернівчани дуже полюбляють пити каву, тому обов'язково спробуйте її в якійсь локальній кав'ярні. До речі, декілька років тому Міла Куніс з Ештон Катчером заїжджали до Чернівців спеціально, щоб попити каву (Міла Куніс народилась у Чернівцях). Це тоді показували у всіх новинах на ТВ.

 

Зі знижками, які ви знайдете на нашому сайті, шопінг та розваги принесуть вам просто незабутні враження. Бажаємо вам гарних покупок та гарного настрою у Чернівцях! 

    Рекомендовані товари та бренди