• Logo Леруа мерлен

Дім і Сад

Найближчі Леруа мерлен - Бровари та околиці (4)

Магазини Леруа мерлен в в Броварах - години роботи, телефони та адреса

Леруа мерлен

Каталоги та акції магазину Леруа мерлен в Броварах та околицях

Компанія «Леруа Мерлен» ставить перед собою лише одне завдання - допомагати людям у різних куточках земної кулі влаштовувати своє комфортне житло та насолоджуватись ним багато років. Своє завдання компанія виконую на совість. Гіпермаркети «Леруа Мерлен», у яких покупці кожен день знаходять тисячі товарів для будівництва свого дому, розташовані у багатьох країнах світу. В Україні гіпермаркети «Леруа Мерлен» займають стійке положення серед лідерів ринку товарів для будівництва та облаштування помешкання.

Асортимент «Леруа Мерлен» налічую тисячі товарів та доповнюється кожного дня, щоб максимально задовольнити своїх клієнтів. З повними переліком товарів «Леруа Мерлен» ви можете ознайомитись на офіційному сайті компанії в Україні - www.leroymerlin.ua. А на порталі Tiendeo ми познайомимо вас з акціями та розпродажами від «Леруа Мерлен».

Детальніше про Леруа мерлен

Меблі, Дім і Сад: більше акцій

Tiendeo використовує файли кукі, щоб пропонувати свої послуги, персоналізувати рекламу й аналізувати трафік. Ви можете керувати налаштуваннями конфіденційності будь-коли в меню Налаштування.