Техніка першої необхідності у «Техноскарб»!

17 днів
Переглянути

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Техноскарб) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Техноскарб, усі пропозиції у вас під рукою

Каталог техніки та електроніки, що були у використанні, від мережі магазинів Техноскарб вже на нашому порталі.

Про компанію Техноскарб

Компанія Техноскарб - це мережа магазинів комісійної (що була у використанні) техніки. При чому у магазині Техноскарб можна не тільки купити необхідну техніку за привабливою ціною, але і продати уже не потрібну Вам техніку у гарному стані.

В асортименті Техноскарб є все, що може знадобитись - будь-яка побутова, офісна, комп'ютерна, аудіо- і відеотехніка, а також електроінструменти та товари для дому та будівництва і навіть наручні годинники. Всього в асортименті Техноскарб близько 17 тисяч товарів.

Перед тим, як виставити на продаж будь-яку техніку мережа Техноскарб проводить аудит та тестує її якість. Тобто на полички Техноскарб ніколи не потрапить техніка, яка вже втратила свої технічні характеристики.

Для того, щоб клієнти не боялись купляти б/в техніку, Техноскарб створив нову послугу - Гарантійне обслуговування. Тепер купуючи техніку у мережі Техноскарб можна оформити додатково договір гарантійного обслуговування, за яким Техноскарб забов'язується протягом 14 календарних днів з моменту покупки здійснювати повноцінне обслуговування та ремонт техніки, у разі такої потреби. Ця послуга не безкоштовна і є абсолютно добровільною. Її вартість складає 10% від вартості товару. Також в сервісних центрах Техноскарб можна відремонтувати власну техніку.

Мережа магазинів Техноскарб складається зі 140 магазинів в 74 містах України - як найбільші міста та обласні центри, так і невеликі населені пункти. З них тільки 34 магазини знаходяться у Києві. Щоб дізнатись адресу найближчого магазину Техноскарб заходьте на сайт інтернет-магазину Техноскарб.

Інтернет-магазин Техноскарб

Інтернет-магазин Техноскарб працює по тому ж принципу, що і мережа роздрібних магазинів - тут продається тільки техніка, яка була у використанні. Єдина відмінність - її можна замовити онлайн та з доставкою на домашню або офісну адресу. В онлайн-каталозі Техноскарб також дуже зручно дивитись актуальні ціни та знижки. Дізнавайся першим про нові акції та вигідні знижки Техноскарб в каталозі на нашому інформаційному порталі Tiendeo!

Бонусна програма Техноскарб та додаткові послуги

Нещодавно у Техноскарб з‘явилась нова бонусна програма, яка була розроблена в партнерстві з ломбардами Скарбниця. Сенс бонусної картки Техноскарб в тому, що під час кожної покупки Вам нараховуються бонусні гривні, якими можна розраховуватись за наступні покупки - частково або повністю. Також власники картки Техноскарб отримують додаткові бонуси на свята - Новий Рік, День Народження тощо.

Ще одна крута фішка Техноскарб - це можливість взяти техніку в оренду. Наприклад, зламалась у Вас праска, Ви вже обрали, яку модель хочете купити, але це можливо лише з наступної зарплати. Набагато легше взяти праску в оренду на декілька днів, попрасувати все, що потрібно, а в наступному місяці вже купити ту модель, яка припала до душі. Так само вигідно брати техніку в оренду для ремонту або робот у саду. Не потрібно купляти те, що знадобиться раз на рік, коли можна заощадити кошти, взявши все необхідне на декілька днів. Каталог товарів Техноскарб в оренду можна знайти на офіційному сайті мережі

Побутова техніка та Електроніка: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення