Побутова техніка та Електроніка пропозиції

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Побутова техніка та Електроніка) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Політика конфіденційності

Електроніка

Побутова техніка та Електроніка

Асортимент та найкращі пропозиції від магазинів Побутової техніки та Електроніки

Якщо запитати українців, які магазини гаджетів вони знають, як правило, Цитрус, Алло, Ельдорадо та Фокстрот згадують в першу чергу! А все тому, що ці магазини завжди роблять акцент на новинках та ТОПових гаджетах, влаштовують передпродажі та вигадують різні акції, щоб покупці могли вийти з магазину з новим сучасним смартфоном чи іншими товарами, які значно полегшують життя, навчання та роботу.

Хоча у Цитрусі Ви не знайдете побутову техніку (пральну машину, холодильник тощо), тут завжди найкращий вибір смартфонів, особливо Iphone, ноутбуків та різних гаджетів. А в інтернет-магазині Алло можна купити не тільки дрібну техніку, а ще і товари для дому, саду, інтерактивні іграшки для дітей та навіть сантехніку! Ельдорадо, Комфі та Фокстрот натомість спеціалізуються саме на побутовій техніці та електроніці для дому. Є ще багато магазинів, де також представлений великий вибір техніки - Ашан, Метро, Розетка тощо.

Ще один цікавий формат магазинів техніки - мережа Техноскарб. Це по суті ломбард, де можна продати чи купити будь-яку необхідну техніку, що була у використанні. Також мережа Техноскарб пропонує ще одну цікаву послугу - можливість взяти техніку в оренду. Не потрібно купляти те, що може знадобитись раз на рік (наприклад, техніка для саду чи ремонту), коли можна заощадити кошти, взявши все необхідне на декілька днів в оренду.

Всі вище перераховані мережі магазинів техніки та електроніки - національні. Тобто магазини цих мереж представлені у більшості міст України - від найбільших до зовсім невеликих. Також вони мають власні інтернет-магазини, де можна замовити техніку онлайн з доставкою до дому або офісу.

Переглядайте каталоги в категорії Побутова техніка та Електроніка, щоб завжди бути в курсі актуальних знижок та акційних пропозицій у Вашому місті.

    Підписатась на новини Tiendeo

    Завантажити додаток Tiendeo

    © 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Правові положення