Улюблене

Moyo - Акції, каталоги та знижки

Улюблене

Moyo offers and other Побутова техніка та Електроніка catalogues

Додайте Moyo в Улюблене!
Moyo offers in the Київ catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ
Додайте Moyo в Улюблене!
Moyo offers in the Київ catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ
Додайте Moyo в Улюблене!
Moyo offers in the Київ catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ
Додайте Moyo в Улюблене!
Останній день
Moyo offers in the Київ catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ
Додайте Moyo в Улюблене!
Moyo offers in the Київ catalogue
ПРОПОЗИЦІЯ

Більше пропозицій

(0)

Moyo: каталоги, акції та знижки поруч з вами

Moyo - національна мережа магазинів електроніки, яка працює 24/7. Moyo спеціалізується на усіх видах побутової техніки, сучасних мобільних гаджетах та смартфонах.

Про історію розвитку мережі Моуо

Перший магазин компанії Моуо відкрився в 2009 році. За 9 років свого розвитку компанія Моуо зі звичайного роздрібного магазину перетворилася на національну мережу магазинів електроніки, побутової техніки та товарів для дому. На сьогодні кількість магазинів компанії Моуо становить 44 одиниці, які розташовані у 26 містах України. Це значить, що у якому б місті ви не були ви завжди зможете отримати свій товар вчасно та без пошкоджень.

Найбільші цінності компанії Моуо - кожен клієнт має бути приємно враженим від якості сервісу, професійності менеджерів та якості товару. На цих трьох основах успішно тримається корпоративна культура Моуо.

Асортимент Моуо дуже великий. Він налічує тисячі товарів. Це все зроблене для того, щоб кожен клієнт компанії Моуо мав можливість знайти все, що забажає під одним дахом. До основних категорій асортименту Моуо відносяться:

  • комп'ютери та комп'ютерне обладнання
  • мобільні телефони
  • портативна техніка
  • побутова техніка
  • товари для дому та відпочинку
  • канцелярські товари
  • та багато іншого.

Більш детально весь асортимент Моуо ви можете розглянути на офіційному сайті компанії.

Моуо піклується не тільки про великий асортимент, але й про зручність для своїх клієнтів. Тому в Моуо доступно три варіанти для замовлення товарів: клієнт може замовити товар через сайт, придбати його у магазині або замовити товар телефоном. 

Також Моуо постійно вдосконалює свій сервіс. В магазинах Моуо ви можете отримати додаткову допомогу у сервісному центрі по будь-якому своєму питанню.

Адреса магазинів, завжди свіжа інформація про акції та знижки від Моуо є у нашому каталозі на порталі Tiendeo. 

Програма лояльності МОYО Club

Постійні клієнти для Моуо - це найбільш улюблені клієнти. Отже, для своїх улюблених клієнтів спеціалісти компанії Моуо розробили спеціальну програму лояльності MOYO Club. Вона робить процес покупок у Моуо значно приємнішим!

Щоб вступити до MOYO Club необхідно лише зайти до найближчого магазину мережі Моуо, придбати там товар... й це все, ви у клубі постійних покупців! Участь у клубі абсолютно безкоштовна і не потребує додаткових зусиль. Суть програми MOYO Club у тому, що за кожну покупку ви будете отримувати бонуси, які можна обміняти на знижку. Також вам буде доступна безкоштовна доставка та ще ряд постійних бонусів!

Про особливості участі у MOYO Club читайте на офіційному сайті компанії Моуо.  

Завантажити додаток Tiendeo
Нові акції!

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Moyo) та ексклюзивні акції Tiendeo - ваше місто на свій e-mail