Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Mi.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Mi) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Mi, усі пропозиції у вас під рукою

Каталог сучасних гаджетів Mi (Xiaomi) - нові моделі, акції та привабливі знижки у магазинах Вашого міста!

Про гаджети Mi

Роком заснування китайської компанії Xiaomi вважається 2010 рік, коли підприємець Лей Цзюн взяв курс на інновації та доступні технології. Багато хто думає, що Mi - це скорочення від Xiaomi, але насправді "Мі" на логотипі означає "Мобільний інтернет". 

Сенс створення техніки Mi в тому, щоб інновації стали доступними кожному, а не тільки тим, у кого товстий гаманець. Тому цінова політика компанії Xiaomi дуже лояльна до покупця! При чому це ніяк не впливає на якість техніки Xiaomi.

Mi створює різноманітні пристрої та гаджети та програмне забезпечення. В асортименті Xiaomi сьогодні смартфони Мі та Redmi, Mi телевізори та приставки, Mi роутери та товари екосистеми Mi, які включають продукти для розумного будинку, предмети одягу та інші аксесуари.

Техніку Xiaomi можна купити у багатьох країнах світу (близько 30 країн). Але на цьому компанія не зупиняється, та кожного року підписує нові контракти, щоб гаджети Mi можна було купити в будь-якому куточку Землі. Нещодавно магазини мережі Mi відкрились і на території України. Вже працює 16 фірмових монобрендових магазинів техніки Mi в найбільших містах - Київ, Харків, Львів, Дніпро, Харків, Одеса. Їх адреси Ви знайдете на нашому порталі Tiendeo.

Окрім фірмових магазинів техніку Mi можна купити у офіційних партнерів - Алло та Цифротех. В цих магазинах є окремі зони Mi, де представлені всі моделі та новинки Mi. Також смартфони та інші гаджети Xiaomi продаються і в інших національних мережах техніки - Ельдорадо, Фокстрот, Цитрус тощо.

Оскільки Xiaomi найбільше піклується саме про своїх клієнтів, не дивно, що відкриваючи офіційні магазини техніки Mi, компанія відкриває і сервісні центри, як власні так і у партнерстві з іншими сервісними центрами. Точки ремонту Mi у Вашому місті можна знайти на сайті Mi у відповідному розділі.

Не зважаючи на доступні ціни Mi, компанія регулярно проводить акції та розпродажі. На нашому порталі Tiendeo зібрані актуальні каталоги гаджетів Mi та інформація про діючі знижки. Також Ви знайдете тут адресу найближчого магазину Mi!

Купити смартфони Mi онлайн

Офіційного інтернет-магазину техніки Mi в Україні поки немає, але 2 партнери, які офіційно продають смартфони Mi онлайн - Алло та Цифротех. Це відомі в Україні магазини, послугам яких користується велика частка українців. Тому не варто переживати стосовно рівня сервісу та якості товарів.

Умови доставки та оплати у цих магазинів трохи відрізняються, але головне те, що доставка Mi можлива в будь-який регіон України в достатньо короткий строк! Щоб дізнатись більше про умови оформлення замовлення заходьте на сайт Mi та у розділі "Обирайте та купуйте" переходьте на вищезазначені інтернет-магазини Алло та Цифротех!

А на нашому інформаційному порталі Tiendeo завжди є актуальні каталоги Mi та вигідні акційні пропозиції. Економити разом з Tiendeo дуже просто!

Побутова техніка та Електроніка: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення