Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Lifecell.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Lifecell) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Lifecell, усі пропозиції у вас під рукою

Lifecell - один з найбільших національних операторів мобільного зв'язку, які працюють на території України. Каталог Lifecell: актуальні акції, спеціальні пропозиції та ціни.

Про національну мережу мобільного зв'язку "Lifecell"

Компанія Lifecell, яку знають і впізнають усі, хто користується смартфоном, розпочала свою діяльність у 2005 році. У цей рік було здійснено перший дзвінок у мережі life;) У тому ж році компанія першою в Україні запускає послуги швидкісної передачі даних, які працюють на основі технології EDGE. Завдяки цьому, Lifecell почала завойовувати серця своїх абонентів. За 13 років компанія запровадила нові стандарти обслуговування абонентів, якості мобільного зв'язку та швидкісного мобільного інтернету. Все більше і більше власників мобільних телефонів обирають своїм оператором Lifecell.

2017 рік став знаковим для Lifecell. Компанія зосередилася на швидкісному інтернеті для своїх абонентів. І зробила правильний вибір. Це відзначила компанія Ookla - світовий лідер у галузі тестування якості мобільного зв'язку та швидкості мобільного інтернету. У лютому Lifecell отримав винагороду OOKLA SPEEDTEST AWARD, що вказує на беззаперечну якість зв'язку і швидкість мобільного інтернету.

На кінець 2017 року 
кількість абонентів Lifecell налічувала 11,1 млн абонентів - це майже 25% від усіх мешканців України. Магазини мережі Lifecell знаходяться на всій території України у більш ніж 91 місті
. Послуги роумінгу Lifecell надаються в 196 країнах по всьому світу. Усе це робить компанію однією із лідерів українського ринку операторів мобільного зв'язку.

Серед найбільш поширених послуг Lifecell відзначаються:

- мобільний зв'язок
- 4.5G високошвидкісний інтернет
- пакетні послуги, як для індивідуального, так і корпоративного використання
- відео- та соціальні додатки. 

За роки своєї діяльності тарифи Lifecell стали одними із найбільш демократичних серед усіх операторів мобільного зв'язку в Україні. З ними можна ознайомитись у нашому каталозі. Акції та спеціальні пропозиції від Lifecell стали частим подарунком, яким оператор балує своїх абонентів. Перелік акцій Lifecell також приведений на нашому сайті. Тож Ви завжди будете дізнаватись про приємні сюрпризи першими!

Мобільний додаток Lifecell

Компанія Lifecell завжди піклується про своїх абонентів, намагається зробити їх життя легшим та зручнішим. Саме тому був розроблений мобільний додаток "Мій Lifecell". Він об'єднує у собі доступ до сервісного центру та особистий кабінет абонента Lifecell. За допомогою цього додатку кожен абонент може керувати своїми тарифами Lifecell, дізнатися стан свого рахунку, зв'язатися із технічною підтримкою, та навіть змінити номер свого мобільного.

Додаток вільно встановлюється на будь-який смартфон. iOS або Аndroid - різниці не існує. Потрібно лише завантажити та встановити мобільний додаток, зареєструватись у ньому, і у вас з'явиться доступ до керування своїм акаунтом у режимі онлайн.

Дізнавайтесь більше про можливості використання мобільного додатку "Мій Lifecell" на офіційному сайті компанії Lifecell.

Побутова техніка та Електроніка: більше акцій

  • Рекомендовані товари та бренди

  • Рекомендовані бренди

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення