Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Київстар.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Київстар) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Київстар, усі пропозиції у вас під рукою

Київстар - національна мережа мобільного зв'язку та широкоформатного інтернету, яка за даними 2018 року є найбільшою компанією-оператором мобільного зв'язку та інтернету в Україні.

Про компанію Київстар

Телекомунікаційна компанія Київстар утворилася в 1994 у Києві. Але послуги своїм абонентів почала надавати через три роки у 1997. Ці три роки бездіяльності ніяк не зашкодили компанії, а навпаки надали сил до швидкого розвитку та розширення власних горизонтів у майбутні роки.

Київстар нараховує приблизно 27 млн абонентів. Це понад 50% населення України. Мережа мобільного зв'язку та інтернету від Київстар охоплює всі міста України, а також 28 тис. сільських населених пунктів, всі головні магістралі країни, а також морські шляхи. Це все робить мережу Київстар однією із найбільших мереж мобільного зв'язку та інтернету у Центральній та Західній Європі.

Компанія Київстар забезпечує роумінг у 195 країнах по всьому світі на 5 континентах. Також станом на 2017 рік відомо, що до послуги 
"Домашній інтернет" від Київтар приєднано більш ніж 800 тис. користувачів. А це означає, що Київстар стає конкурентом найбільшої мережі домашнього інтернету ВОЛЯ! Послуга 4G від Київстар має шалений попит серед абонентів компанії, і відрізняється високою якістю обслуговування.

Абонентами Київстар виступають як корпоративні, так і приватні клієнти. А система послуг Київстар розділена на контрактних та передплачених абонентів. Вартість 
тарифів Київстар залежить від пакета послуг, яким користується абонент. Дізнатися більше про це ви можете на офіційному сайті Київстар.

Магазини мережі Київстар розташовані у кожному місті України. Там абоненти Київстар можуть змінити номер мобільного, проконсультуватися з технічним відділом компанії, придбати аксесуари для свого мобільного або навіть придбати новий смартфон.

У нашому каталозі ви знайдете найсвіжішу інформацію про всі 
спеціальні пропозиції та акції від Київстар!

Роумінг від Київстар

Компанія передбачає для своїх абонентів унікальні послуги роумінгу від Київстар, які можливо втілити за рахунок того, що покриття компанії поширюється на п'ять континентів. Для кожної країни існують свої тарифи, але основна відмінність від інших операторів мобільного зв'язку полягає у тому, що абоненти Київстар отримують мобільний інтернет та зв'язок у роумінгу за низькими цінами. Також велике значення має якість мобільного зв'язку від Київстар у інших країнах - для багатьох це основний привід перейти на пакет Київстар!

Ознайомтесь з умовами використання 
роумінгу від Київстар на офіційному сайті компанії.

Побутова техніка та Електроніка: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення