Уценка Fishki

Останній день
Переглянути

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Fishki) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Fishki, усі пропозиції у вас під рукою

Каталог техніки Fishki, актуальні акції та знижки вже на нашому інформаційному порталі!

Про магазин техніки Fishki

Fishki - це всеукраїнська мережа магазинів сучасної техніки та електроніки. Компанія Fishki займається закупівлею і продажем електроніки вже більше 10 років. За цей час мережа магазинів Fishki встигла розростись до національної мережі та відкрити офіційний інтернет-магазин, щоб обслуговувати клієнтів з будь-якого куточку країни. 

Якщо подивитись з якою швидкістю компанія Fishki відкриває нові торгові точки та засвоює онлайн-простір, стає зрозумілим, що велике значення для бренду Fishki має лояльність та комфорт клієнтів. Для компанії дуже важливо, щоб клієнти мали доступ до техніки Fishki, де б вони не знаходились. Тому сьогодні до мережі Fishki входить більше ста офіційних магазинів у найбільших містах України. Їх адреси та графік роботи можна знайти на сайті Fishki у відповідному розділі. 

Як ми вже казали, інтернет-магазин Fishki працює, в першу чергу, для покупців. Тому багато хто відмічає зручний інтерфейс, високий рівень сервісу, швидкість доставки та відповідність цін якості товару. За цими ж принципами працюють всі роздрібні магазини Fishki, а рівень обслуговування завжди контролюється керівництвом.

Окремо варто зазначити ціни Fishki. Працюючи з перевіреними постачальниками та виробниками техніки напряму, компанія Fishki завжди отримує найкращі умови, в результаті чого знижується собівартість, і, відповідно, націнка. Тому ціни Fishki завжди привабливі та часто нижчі за ціни конкурентів на ті ж самі товари.

Інтернет-магазин Fishki пропонує декілька варіанті доставки:

  • Самовивіз з магазину Fishki у Вашому місті
  • Адресна доставка у Києві 
  • Доставка по Україні за допомогою компанії «Нова пошта». Доставка відбувається на будь-яке відділення в будь-яке місто або населений пункт України. При цьому також можлива оплата під час отримання замовлення.

Fishki знають, що є найважливішим для кожного покупця: купити оригінальний, сертифікований товар; бачити на сайті тільки актуальні і «прозорі» ціни; якомога швидше отримати свою покупку; отримувати різноманітні знижки, бонуси і подарунки. Це і є головні фішки мережі Fishki!

На нашому порталі Tiendeo зібрані актуальні каталоги Fishki, де є інформація про діючі знижки та акції, а також можна знайти адресу найближчого магазину Fishki.

Гарантія та інші вигідні фішки від Fishki

Магазини Fishki надають гарантію протягом 12 місяців на всю техніку, яку Ви купуєте в мережі. Якщо за рік користування техніка вийшла з ладу не з Вашої провини, компанія Fishki зобов'язується відремонтувати або взагалі замінити зіпсований пристрій. Така гарантія називається обмінна. Fishki іде на це тому, що клієнти для них важливіші ніж прибуток! Так само працює і інтернет-магазин Fishki

Для Вашої зручності будь-яку техніку Fishki можна взяти в кредит або оформити розстрочку. Партнером з кредитування виступає Idea Bank, а розстрочка можлива завдяки ПриватБанку та Альфа-Банку.

Також Fishki частенько дарують подарунки, особливо при оформленні першого замовлення на сайті.

Побутова техніка та Електроніка: більше акцій

  • Рекомендовані товари та бренди

  • Рекомендовані бренди

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення