Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Эльдорадо.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Эльдорадо) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Эльдорадо, усі пропозиції у вас під рукою

Ельдорадо - одна із найперших і найбільших мереж гіпермаркетів електроніки на території України. На Tiendeo завжди актуальні пропозиції, знижки та акції, які проводить Ельдорадо.

Про компанію Ельдорадо

Магазини Ельдорадо посіли лідируючі позиції серед українських магазинів електроніки. Компанія Ельдорадо кожен день доводить це лідерство, обдаровуючи своїх клієнтів максимально приємними цінами на електроніку та супер-пропозиціями на новинки, від яких просто неможливо відмовитись.

Наступними у національній мережі розпочали свою роботу магазини електроніки в Одесі та Вінниці в 2000 році. Стрімкий розвиток мережі підкреслюється відкриттям першого в Україні гіпермаркету електроніки у Києві в 2003 році. Дуже швидко кількість магазинів Ельдорадо в Україні збільшилась у 5 разів і становила вже 32 торгових точки.

У 2008 році мережа побутової техніки Ельдорадо стала на 100% українською компанією. На даний момент мережа магазинів Ельдорадо налічує понад 160 торговельних точок більш ніж у 60 містах України. 
Асортимент Ельдорадо налічує понад 50 000 моделей сучасної персональної техніки. Повний каталог товарів Ельдорадо Ви можете знайти на сайті компанії.

Найбільшим попитом серед клієнтів Ельдорадо користуються такі бренди як: 
НTC, LG, Samsung, Nokia, Sony, Philips, Asus, Saturn та інші провідні виробники. У магазинах Ельдорадо Ви знайдете будь-яку електроніку, яку тільки забажаєте! Новий сматфон, телевізор, холодильник, кухонний комбайн, мікрохвильова піч - усі ці товари є лише малою часткою тих, що представлені у мережі Ельдорадо.

Зі всіма 
спеціальними пропозиціями та знижками від Ельдорадо Ви можете ознайомитись на нашому сайті Tiendeo. А весь асортимент товарів доступний в інтернет-магазині Ельдорадо.

 

Інтернет-магазин "Ельдорадо"

Для своїх клієнтів Ельдорадо постійно створює найкомфортніші умови для покупок. Тому замовити будь-який товар з асортименту Ельдорадо можна не виходячи з дому - за допомогою інтернет-магазину Ельдорадо!
Він розроблений найкращим чином, щоб клієнти могли знайти необхідний товар швидко і без перешкод. Ви можете замовити доставку електроніки прямо до дверей Вашого дому, офісу чи самостійно забрати товар із найближчого 
магазину Ельдорадо.

Для покупців інтернет-магазину доступна розстрочка на товари Ельдорадо та особистий кабінет, у якому можна подивитись статус свого замовлення та період його доставки. 

Дуже важливо, що товар, який Ви купили через 
інтернет-магазин Ельдорадо можна повернути у період 14 днів з моменту придбання, згідно із законодавством України. Також у інтернет-магазині діють спеціальні пропозиції з налаштування придбаних вами товарів. Це дуже зручно, коли ви купуєте електроніку і вам її одразу встановлюють. Залишається лише нею користуватись!

Подробиці про умови користування 
інтернет-магазином Ельдорадо дізнавайтесь на офіційному сайті компанії.

Побутова техніка та Електроніка: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення