Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Brain.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Brain) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Побутова техніка та Електроніка

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Brain, усі пропозиції у вас під рукою

Brain - мережа магазинів електроніки та побутової техніки з величезним асортиментом та досвідом роботи у сфері ІТ.

Про історію розвитку компанії Brain

Компанія Brain розпочинає свій шлях до успіху в 1995 році з відкриття магазину у Львові. Розпочинала компанія Brain з роздрібних продаж електроніки, але зараз одним з найважливіших напрямів діяльності являються корпоративні та оптові клієнти. Компанія спеціалізується на ринку ІТ вже понад 20 років. За ці роки компанія Brain стала одним з основних гравців на національному ринку електроніки. До її складу входить мережа роздрібних магазинів електроніки та власний інтернет-магазин Brain.

На сьогодні, роздрібні магазини компанії Brain представлені у 22 областях України. Це означає, де б ви не знаходились, фахівці компанії Brain нададуть вам допомогу та пораду з будь-якого питання, яке стосується товарів у мережі магазинів Brain або електроніки взагалі. 

Головна мета компанії Brain полягає у тому, що кожен мешканець України повинен мати найякісніші електронні товари, які супроводжуються сервісом високого рівня. Саме цим компанія займається останні 24 роки.

Якість електронних товарів - це один з найважливіших аспектів для компанії Brain. Фахівці компанії дуже ретельно перевіряють кожен товар та кожного постачальника перед тим, як розпочинати спільну діяльність. Саме тому тисячі товарів, які можна знайти на полицях магазинів Brain мають великий попит.

До асортименту магазинів Brain входять:

  • комп'ютери
  • ноутбуки
  • планшети
  • мобільні аксесуари
  • телевізори
  • цифрова техніка
  • та багато іншого.

Більш детально зі всіма цими товарами ви можете познайомитись на офіційному сайті Brain. А ми допоможемо вам слідкувати за всіма акційними пропозиціями та знижками від Brain у нашому каталозі.

Програма лояльності Brain Up

Мережа магазинів електроніки та "розумної" техніки Brain дуже цінує своїх клієнтів. Саме тому фахівці компанії розробили спеціальну програму лояльності. Вона має на меті допомогти постійним клієнтам Brain робити вигідні покупки. Програма лояльності отримала назву Brain Up.

Принцип дії у програми лояльності Brain Up дуже простий - при купівлі нового товару в мережі Brain, покупець отримує спеціальні бали. Ці бали можна витрачати на наступну покупку, під час якої також нараховуються спеціальні бонуси. Таким чином, з програмою лояльності Brain Up кожен новий "розумний" гаджет обходиться вам набагато дешевше.

Більше про умови дії програми лояльності від Brain ви можете прочитати на офіційному сайті компанії.   

Побутова техніка та Електроніка: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення