Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Інші інтернет-магазини Побутова техніка та Електроніка

Знайти Asus в місті ваше місто

Побутова техніка та Електроніка: найпопулярніші акції

Asus: каталоги, акції та знижки поруч з вами

Asus - транснаціональна корпорація, яка займається виготовленням ноутбуків, персональних коп'ютерів, мобільних телефонів та всього, що з ними пов'язано. Це міжнародний бренд, що займає передове положення на ринку комп'ютерної техніки.

Про історію розвитку Asus

Історія розвитку компанії Asus починається з 1989 роки у місті Тайбеї, Тайвань. Все починалась із типової компанії, яка нічим не відрізнялась від інших.  Але на початку 1990-х років відбулося відкриття нової технології у виробництві коп'ютерних плат. Це відкриття зробили саме в Asus. Розробкою зацікавилась компанія Intel. З того часу співробітництво між цими двома гігантами світового IT-ринку не зупиняється. Це дає змогу постійно йти вперед та досягати нових вершин у розробці електроніки та комп'ютерних рішень.

Споживачі віддають перевагу Asus за їх надійність та якість товару. Це дуже важливо у наш час, коли технології розвиваються у геометричній прогресії. На сайті Asus ви завжди побачите актуальну та сучасну комп'ютерну продукцію. Саме ця риса компанії Asus є вирішальною для споживачів, які шукають інноваційні електроніку та мобільну техніку.

Асортимент компанії Asus просто величезний, але весь він підлягає під одну ціль - розробку високотехнологічних комп'ютерних рішень, які покращать життя людей. На сьогодні асортимент Asus складається з:

 • материнських плат
 • смартфонів
 • ноутбуків
 • персональних компьютерів
 • робочих станцій
 • та багатьох інших видів техніки.
З повним асортиментом продукції Asus можна ознайомитись на офіційному сайті компанії. Він налічує сотні та тисячі продуктів, які створені для полегшення життя людини. Також на сайті компанії також можна знайти адресу магазинів Asus, в яких можна придбати вподобану вами техніку.
 
Аsus надає велику увагу сервісу, тому вони запровадили кол-центр для своїх клієнтів. Ви можете подзвонити до нього й професіональні менеджери допоможуть вам розв'язати будь-яке питання. Часи роботи кол-центру можна знайти на сайті Asus. А на нашому порталі ви завжди знайдете актуальну інформацію про знижки та спеціальні пропозиції від Asus. 

Високотехнологічні рішення Аsus

Компанія Asus досягла того технологічного рівня, коли вона повинна піклуватися не тільки про своїх клієнтів та робітників компанії. Компанія Asus повинна піклуватись про весь навколишній світ, у якому ми всі разом живемо. Й вона з успіхом це робить!

Спеціалісти з Asus розробляють багато програм, які орієнтовані на довгострокові цілі. Так одними із найважливіших видів рішень Asus є:

 • мобільні рішення
 • безпека бізнесу
 • підвищення продуктивності
 • ефективність комунікацій
 • охорона навколишнього середовища

Детальну інформацію по кожному з рішень Asus можна знайти на офіційному сайті компанії.

Інші магазини з категорії Побутова техніка та Електроніка в місті ваше місто

Tiendeo використовує файли кукі, щоб пропонувати свої послуги, персоналізувати рекламу й аналізувати трафік. Ви можете керувати налаштуваннями конфіденційності будь-коли в меню Налаштування.