Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Велмарт.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Велмарт) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Супермаркети

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Супермаркети в місті ваше місто

Велмарт, усі пропозиції у вас під рукою

Велмарт - національна мережа гіпермаркетів товарів за доступними цінами. В каталозі Велмарт Ви знайдете всю інформацію про актуальні знижки, спеціальні пропозиції та акційні товари.

Про мережу Велмарт

2010 рік - дата відкриття першого магазину мережі гіпермаркетів Велмарт у місті Рівне. Магазини Велмарт відкривалися на основі магазинів Велика Кишеня - це був проект повного ребрендингу мережі. З ідеєю дисконтних гіпермаркетів, яка була ще новою для України, у тому ж році відкрилися ще два гіпермаркети у містах Полтава та Івано-Франківськ. З цього часу ребрендинг певної кількості магазинів Велика Кишеня проходив кожен рік і до національної мережі Велмарт приєднувалось усе більше дисконтних гіпермаркетів.

На даний момент у мережі 
Велмарт відкрито близько 20 великих магазинів, які направлені на те, щоб показати українцям, що низькі ціни на товари ще не означають погану якість продукції. За 8 років роботи магазини Велмарт присутні в багатьох обласних центрах України: Київ, Харків, Рівне, Полтава, Івано-Франківськ та інші. Подробиці про адреси магазинів Велмарт ви можете дізнатись у нас на сайті. На даний момент налічується 19 міст, у яких присутній мінімум один дисконтний гіпермаркет Велмарт.

Асортимент Велмарт 
постійно збільшується не тільки за рахунок товарів, які гіпермаркет завозить спеціально для своїх клієнтів, але й за рахунок власних торговельних марок Велмарт. Компанія однією із перших в Україні почала розвивати напрямок власних торговельних марок, які об'єднані трьома спільними цінностями - якість продукту, низька ціна та унікальність товару. Ось ці 
власні торговельні марки Велмарт:

  • "Хіт Продукт"
  • "ТМ №1"
  • "Max Effect"
  • "Day by Day"

Ви можете більш детально ознайомитись із повним переліком власних торговельних марок на офіційному сайті Велмарт. Кожен товар із власних торговельних марок Велмарт ретельно перевіряється на дотримання стандартів якості мережі.

Ознайомтесь з усіма акціями, спеціальними пропозиціями, знижками та особливими цінами мережі дисконтних гіпермаркетів Велмарт в каталозі на нашому сайті Tiendeo!

Подарункова картка Велмарт

Для своїх улюблених клієнтів мережа дисконтних гіпермаркетів Велмарт пропонує дуже цікаву можливість придбати подарункову картку мережі. Це незамінний подарунок близьким або друзям, якщо Ви бажаєте полегшити їх побут та звільнити від питання: "Скільки грошей витратити на святкову вечерю?".

Номінал карток: 150, 250 та 500 грн. Строк придатності такої подарункової картки Валмарт - цілий рік. Це означає, що у розпорядженні власника карти буде купа часу, щоб визначитись, як витратити суму на карті.

З повними умовами купівлі та використання подарункової картки Велмарт Ви можете ознайомитись на офіційному сайті мережі гіпермаркетів Велмарт.

Супермаркети: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення