Підпишіться на нашу інформаційну розсилку
Скоро ми опублікуємо акції Таврия в.

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Таврия в) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Супермаркети

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Супермаркети в місті ваше місто

Таврия в, усі пропозиції у вас під рукою

Каталог Таврия в - це найкращі ціни та продукти високої якості у Вашому місті!

Про мережу магазинів «ТАВРІЯ В»

Компанія Таврія В широко відома в Україні як технологічна та інноваційна бізнес-компанія. Щорічно вона займає високі позиції у рейтингу найбільш успішних компаній у своїй галузі. Компанія розвивається в основному за рахунок чіткості та оптимізації процесів.

Головний принцип роботи супермаркетів Таврія В - комфорт для покупця. Таким чином компанія отримує нових клієнтів та утримує вже існуючих. Адже покупці завжди відчувають, коли про них піклуються, а коли ні. Можливо це і є основна причина успішності Таврія В на сучасному ринку.

В асортименті Таврія В завжди багатий вибір продуктів від вітчизняних та європейських виробників, але великий відсоток продукції становлять товари власних торговельних марок Таврія В:

  • EUROGROUP
  • СЕМЕРКА, СУББОТА
  • НАТХНЕННЯ
  • DIDIE
  • СЕКРЕТНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ
  • УКРАЇНСЬКА ЗІРКА

Фішка цих брендів в тому, що вони, як правило, дешевші. Все через те, що на власні торговельні марки не потрібно витрачати великі рекламні бюджети та промотувати їх на національному рівні, відповідно і собівартість їх зменшується.

Ще варто зазначити мережу кафе, які належать компанії Таврія В - «Т-СПРИНТ КАФЕ». Вони є у Харкові, Хмельницькому та Одеській області. Це повноцінне сучасне кафе, де представлені блюда української, європейської кухні, та навіть суші і піцца. Доступні ціни та можливість забронювати столик під сімейну вечерю або дитячий день народження роблять мережу Т-СПРИНТ КАФЕ дійсно сімейною.

На нашому порталі Tiendeo зібрані актуальні каталоги Таврия вта інформація про діючі знижки та акційні пропозиції.

Інтернет-магазин Таврия В

Сьогодні, у час роботи в режимі нон-стоп, коли немає часу приготувати собі вечерю, чи банально вийти в магазин, особливої популярності набуває послуга доставки продуктів з найближчого супермаркету. По перше, це дуже просто та займає небагато часу. Адже швидше відкрити сайт Таврія В, обрати необхідні товари та замовити доставку, ніж вдягнутись, поїхати у магазин, обійти його з кошиком та вистояти чергу на касі!

По друге, Ви можете обрати зручний час доставки на адресу дому або офісу. Ви економите власний час, бензин та нерви - а це дуже багато у наш час!

Тому стає зрозумілим, чому продуктові інтернет-магазини отримують все більше клієнтів і відповідно прибутку! Таврія В не виняток у цьому питанні - за допомогою інтернет-магазину Таврія В можна зробити все вищезазначене, та залишитись "в плюсі" і у гарному настрої. 

Тим паче постійних клієнтів інтернет-магазину Таврія В чекають додаткові бонуси, індивідуальні акції та знижки!

Супермаркети: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення