Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Супермаркети) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Політика конфіденційності

Супермаркети

Супермаркети

Асортимент та найкращі пропозиції від українських супермаркетів

На Tiendeo.UA ми зібрали найвигідніші пропозиції найбільших супермаркетів та мереж продуктових магазинів. Таких як Ашан, Сільпо, Фора, MetroМегамаркет, Таврия В, АТБ тощо. Торгові точки цих мереж представлені в різних областях країни - починаючи з невеликих міст, і до мегаполісів.

Асортимент кожної торгової мережі відрізняється від інших не тільки торговими марками, але і цінами на популярні групи товарів, а також акціями та умовами Бонусної програми. Більшість супермаркетів виготовляють товари під власною торговою маркою, які можна знайти тільки в цій мережі!

В Україні найпопулярніші товари - це звісно, свіжа випічка та хліб, солодощі, недорогі крупи, свіже м'ясо та напів фабрикати. Тому зони з цими продуктами у супермаркетах зазвичай найбільші. Окремо варто виділити алкоголь та тютюнові вироби, без яких не обходиться ніяке святкове застілля.

Останнім часом популярності набуває здорове харчування - це не тільки овочі та фрукти, що багаті на вітаміни, але і фреші, смузі, кокосове чи мигдальне молоко, чіа та подібні речі. Тому в багатьох супермаркетах зараз ставлять окремі стенди з подібною продукцією.

Також кожна сучасна мережа пропонує покупцям смачні готові страви у відділі кулінарії. Такий вид покупок значно економить час, та часто гроші. Також це гарний варіант нагодувати велику родину, коли зовсім немає часу для порпання на кухні. 

Якщо поруч із вами немає великого супермаркету, на допомогу прийдуть такі мережі магазинів формату "біля дому", як АТБ чи Фора, де точно знайдеться все необхідне. Якщо Ви живете у Києві, то багато супермаркетів відкриваються біля метро, щоб жителям міста було зручніше робити покупки та добиратись із ними додому.

Багато сучасних супермаркетів пропонують послугу доставки продуктів. Щороку відкриваються нові інтернет-магазини, в електронних каталогах яких представлений весь асортимент товарів і актуальні ціни, включаючи знижки, акції та спеціальні пропозиції. Всю інформацію про послугу доставки найпопулярніших мереж супермаркетів Ви знайдете в категорії Супермаркети на нашому сайті.

Переглядайте каталоги, зберігайте акційні пропозиції та економте на кожній покупці з допомогою нашого сайту Tiendeo.UA!

    Супермаркети: більше акцій

    Підписатась на новини Tiendeo

    Завантажити додаток Tiendeo

    © 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

    Правові положення