Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Сільпо) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Супермаркети

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Супермаркети в місті ваше місто

Сільпо, усі пропозиції у вас під рукою

Каталог від улюбленого продуктового супермаркету багатьох українців Сільпо вже на нашому порталі: актуальні знижки та вигідні акційні пропозиції, які допоможуть заощадити кошти.

Про мережу Сільпо

Українська мережа продуктових супермаркетів «Сільпо» входить до холдингу компаній Fozzy Group, до якої також належать оптові магазини формату cash&carry Fozzy, магазини "біля дому" Фора та «Бумі-маркети». Сьогодні Сільпо - це національна мережа супермаркетів з торговельними площадками в багатьох містах України - Київ, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Харків та інші великі міста. Всього працює вже більше ніж 230 супермаркетів Сільпо. Їх адреси та графік роботи ви знайдете на офіційному сайті Сільпо в розділі "Супермаркети".

Компанія також відкрила 4 преміум-супермаркети Le Silpo — в Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі, де можна знайти справжні делікатеси та найкращі продукти від європейських виробників!

Але найбільше Сільпо люблять та цінують за власне виробництво! В кожному магазині щодня доступні найсвіжіші свіжоспечені булочки, багети та тістечка. В багатьох супермаркетах є фуд-корт, де можна замовити гарячі блюда - суп, котлети, друге, та навіть такі сучасні страви як лапша удон, хінкалі чи піца. Секрет піци Сільпо в рецепті тіста, а ще Ви можете комбінувати будь-які інгредієнти за бажанням, створюючи таким чином нові смачнющі рецепти. 

Цього року в багатьох супермаркетах Сільпо з'явилось морозиво власного виробництва «МО!». Воно не тільки дуже смачне, але і натуральне, а різноманітні смаки повернуть у дитинство навіть тих, хто 24/7 думає про роботу.

В асортименті «Сільпо» близько 35 тисяч товарів, з яких 2 тисячі — це власні торгові марки Сільпо. "Повна чаша", "Премія", "Премія Рікі Тікі" та "Premiya Select" це ті бренди, які можна побачити лише у магазинах мережі Fozzy Group.

Велику частку продукції Сільпо також займають товари власного імпорту – це продукти популярних іноземних виробників з понад 60 країн світу. Товар постачається безпосередньо від виробника до полиць супермаркету, що є гарантією вигідної ціни та контролю якості.

Детальніше з асортиментом Сільпо можна ознайомитись в онлайн-каталогах на нашому сайті Tiendeo, де ви також знайдете інформацію про актуальні акції та знижки.

Мобільний додаток та бонусна програма Сільпо

Останнім часом все більше людей мають сучасні смартфони. Тому набагато зручніше встановити додаток із програмою лояльності Сільпо, ніж носити з собою картку. Картку можна завжди загубити або забути вдома, а мобільний ми завжди носимо з собою!

Тому мережа Сільпо розробила офіційний додаток, який допоможе економити та отримувати більше від кожної покупки.

Програма «Власний Рахунок» — це бонусна програма від Сільпо, яка розроблена для того, щоб постійні клієнти могли дозволити собі більше та користуватись індивідуальними знижками або акційними пропозиціями на ті товари, які саме вони купляють частіше всього. У цьому і полягає головна відмінність програми лояльності Сільпо від інших продуктових мереж - вона повністю індивідуальна!

Супермаркети: більше акцій

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2022 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення