МиксОпт Metro

12 днів
Переглянути

Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Metro) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Супермаркети

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Супермаркети в місті ваше місто

Metro, усі пропозиції у вас під рукою

Metro: каталоги, акції, оптові закупки та програма лояльності для постійних клієнтів.

Про мережу МЕТРО

Metro - найвідоміший у Європі магазин формату cash&carry. Філіал компанії «МЕТРО» в Україні був відкритий у 2003 році. Повна назва компанії - «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», і сьогодні це найбільший інвестор з Німеччини в Україні. МЕТРО - це 23 супермаркети у найбільших містах України - Київ, Харків, Одеса, Дніпро тощо. Їх адресу та години роботи можна знайти на офіційному сайті МЕТРО.

МЕТРО орієнтується на оптових покупців - представників ресторанів, кафе та готелів, роздрібних торговців, великі компанії та офісні центри. Але при цьому велику частку клієнті МЕТРО становлять звичайні люди, які купують товари для дому

Якщо спитати у пересічного українця, що він знає про МЕТРО, то майже кожен відповість, зо це найбільший асортимент товарів, найвигідніші ціни та круті знижки! Але дешеві продукти зовсім не означають погану якість! МЕТРО Кеш енд Керрі Україна - це єдина торгова компанія, сертифікована за міжнародним стандартом безпеки харчових продуктів IFS в Україні. Контроль якості відбувається в декілька етапів:

  • контроль на виробництві 
  • контроль під час транспортування 
  • контроль за якістю вже у торговельному залі

Оптові знижки, знижки для постійних клієнтів, надзвичайний вибір всього необхідного для приготування смачної вечері та догляду за будинком, канцелярія, іграшки та навіть одяг і взуття - це все про Metro. Кажуть, що в асортименті МЕТРО більше 25000 артикулів товарів. Ми особисто не перевіряли, але точно знаємо, що там можна знайти все, що буде необхідно!

В каталогах МЕТРО завжди найкращі новинки та вигідні акційні пропозиції. Тому, якщо любиш економити, тобі точно сюди! Стати клієнтом МЕТРО дуже просто - достатньо зареєструватись на сайті МЕТРО, щоб отримати власну картку, яка є перепусткою до всіх магазинів мережі.

Дізнайся більше про асортимент та акції Metro в каталозі на нашому сайті Tiendeo.  

Мобільний додаток МЕТРО та доставка продуктів

Стати клієнтом МЕТРО можна також завантаживши додаток МЕТРО на свій смартфон. Додаток легко встановлюється на будь-яку операційну систему і дає змогу відстежувати найкращі пропозиції, та першим дізнаватись про грандіозні розпродажі!

Ще одна перевага додатку МЕТРО - можливість створювати списки покупок та знаходити на карті найближчий магазин МЕТРО, де б ви не були. При цьому вам доступна вся необхідна інформація - контакти, графік роботи тощо.

Також мобільний додаток МЕТРО можна використовувати, як інтернет-магазин. Ні для кого не секрет, що мережа МЕТРО однією з перших в Україні почала доставляти продукти за вказаною адресою. Тобто, сидячи на дивані, можна замовити продуктів на декілька днів або цілий тиждень! METRO гарантує доставку протягом 24 годин.

Детальніше про це на сайті МЕТРО!

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення