Знайти Брусничка в місті ваше місто

Брусничка: каталоги, акції та знижки поруч з вами

Брусничка - найбільша мережа продуктових магазинів формату "біля дому", яка працює у Центральних та Східних районах України.

Про мережу фрешмаркетів "Брусничка"

Компанія Брусничка була заснована восени 2006 року як роздрібна продуктова мережа на території Центральної та Східної України. Брусничка - це не звичайний продуктовий магазин, а "фрешмаркет". Така назва означає, що на поличках магазину знаходяться тільки свіжі та якісні продукти, і це головна цінність компанії. 

Мережа продуктових магазинів Брусничка працює у форматі «магазин біля дому», але це не означає, що асортимент продукції бідний. Навпаки в кожному магазині Брусничка знаходиться близько 5 000 тисяч позицій. Асортимент фрешмаркетів Брусничка представлений розширеним вибором м’ясних та молочних продуктів, хлібобулочних виробів, свіжих овочей та фруктів. Особливістю мережі є також те, що випікання хлібу та булочок відбувається безпосередньо у торговому залі - і цей аромат змушує зупинитись та насолоджуватись.

Сьогодні торгова мережа «Брусничка» складається зі 101 магазину у Східних та Центральних регіонах країни. Центральний офіс Компанії знаходиться у м. Дніпро.

Брусничка також робить акцент на доступних цінах, щоб задовольнити потреби всіх своїх покупців. Співпрацюючи з перевіреними постачальниками з Європи та України та контролюючи якість товарів, мережа магазинів Брусничка може виконовати вище зазначені забов'язання.

Асортимент Брусничка постійно збільшується не тільки за рахунок нових товарів, які гіпермаркет завозить спеціально для своїх клієнтів, але й за рахунок власних торговельних марок:

  • алкогольні напої "Кабукі"
  • товари "Просто"
  • продукція "Бруснична колекція"

Ознайомтесь з усіма акціями, спеціальними пропозиціями, знижками та особливими цінами мережі фрешмаркетів Брусничка в каталозі на нашому сайті Tiendeo!

Програма лояльності Брусничка та акції

Постійних клієнтів Брусничка зажди чекають приємні сюрпризи та додаткові бонуси, наприклад, програма лояльності Брусничка. Для того, щоб отримати власну бонусну картку FreshCard від Брусничка потрібно купити товарів на суму від 75 гривень, та сказати касиру, що Ви хочете долучитись до бонусної системи Брусничка. З цього моменту Ви зможете накопичувати бонусні гривні з кожної покупки, та користуватись індивідуальними акційними пропозиціями, які діють тільки з карткою Брусничка.

Також є акції, які доступні всім покупцям фрешмаркетів Брусничка незалежно від того, чи є у них бонусна картка. Акційні пропозиції змінюються щотижня, тому ми рекомендуємо стежити за новинами в каталозі Брусничка на нашому інформаційному порталі Tiendeo.

Інші магазини з категорії Супермаркети в місті ваше місто

Tiendeo використовує файли кукі, щоб пропонувати свої послуги, персоналізувати рекламу й аналізувати трафік. Ви можете керувати налаштуваннями конфіденційності будь-коли в меню Налаштування.