Сповіщення від Tiendeo

Я хочу отримувати нові каталоги (Ашан) та ексклюзивні акції Tiendeo ваше місто на свій e-mail

Я також хочу отримувати каталоги з категорії Супермаркети

Політика конфіденційності

Інші магазини з категорії Супермаркети в місті ваше місто

Ашан, усі пропозиції у вас під рукою

Каталог гіпермаркетів Ашан являє собою цілий світ неймовірних знижок та акційних пропозицій. Детальніше на нашому порталі Tiendeo!

Про мережу Ашан

Ашан - відома у центральній Європі мережа продуктових супермаркетів-дискаунтерів, де завжди великий вибір товарів першої необхідності та найкращі ціни. Україна - це вже 20-та країна, де були відкриті супермаркети Ашан. Інтереси французької мережі в Україні представляє компанія «Ашан Україна Гіпермаркет», яка працює з 2007 року.

Перший гіпермаркет Анан був відкритий 10 років назад у Донецьку, який на той момент ще не був у складі окупований Росією територій. Зараз в Україні вже більше 20 магазинів Ашан у різних містах. Їх адреси завжди можна знайти на сайті Ашан у відповідному розділі, або на нашому порталі Tiendeo.

Зараз компанії Ашан належать активи компанії «Караван» з викупу його активів. Компанія поступово впроваджує в колишніх магазинах «Караван» свій комерційний проект і інші напрямки в рамках нової концепції розвитку на українському ринку.

В асортименті магазинів Ашан не тільки харчові продукти та товари для дому, як у багатьох супермаркетах, але і меблі, дитячі іграшки, одяг, взуття та автомобільні товари. Ще є окремий відділ Ашан Сад, де можна купити все необхідне для дачі та городу. 

За роки роботи Ашан вибудував чітку схему співпраці з постачальниками. Відділ контролю якості компанії Ашан ретельно контролює температуру доставки, прийом і санітарно-ветеринарні сертифікати продуктів. Усе, що не відповідає стандартам якості, — відправляється назад.

Також в Ашані великий вибір страв у відділі Кулінарії. Кухарі готують їх власноруч з самого ранку, а все, що не продається в строк реалізації, утилізується. У Ашана є правило - ніколи не використовує зіпсовані продукти та не продає товари, у яких пройшов термін придатності.

Детальніше з каталогом та акціями Ашан можна ознайомитись на нашому інформаційному порталі Tiendeo.

Доставка продуктів від Ашан

Ашан доставляє замовлення за графіком - є спеціальні вікна доставки. Це називається планова доставка. Вона передбачає приїзд кур'єра до Ваших дверей в межах часового вікна, яке ви обрали під час замовлення. Розклад вікон доставки є на сторінці оформлення замовлення - його можна переглянути, коли у кошику є хоча б один товар.

Оплатити продукцію з асортименту Ашан можна онлайн або готівкою кур'єру. Скасувати замовлення або перенести його на інше вікно доставки після оформлення можна, лише зателефонувавши в контакт-центр за телефоном, що вказаний на сайті Ашан.

Вартість доставки Ашан залежить від адреси (від 70 грн у Києві). Також можна скористатись послугою Самовивозу. Вона безкоштовна, але якщо вага більша ніж 40 кг, тоді вартість розраховується по спеціальній таблиці, яка наведена на сайті у розділі "Доставка та оплата".

Підписатась на новини Tiendeo

Завантажити додаток Tiendeo

© 2021 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Правові положення